Wpis z mikrobloga

  • 8
@ImInLoveWithTheCoco Chyba nie widziałeś tego na własne oczy. Główny zamysł tego stoiska dotyczy edukacji seksualnej w szkołach, która według nich jest pomysłem lgbt, więc napis "stop pedofilii" jest z dupy. Dlatego "homosie" protestują, bo są pomawiani.
  • Odpowiedz
@majkelwykopowicz: a #!$%@?ć tych oszołomów z lgbt, sami się orają za każdym razem gdy tylko otworzą mordę lub zorganizują swój kolejny #!$%@? hepening na który patrząc przeciętna Grażyna lub Karolek tylko puka się w głowę i czuję do nich jeszcze większą odrazę. Chrrrrrr tfu!
  • Odpowiedz
zorganizują swój kolejny #!$%@? hepening na który patrząc przeciętna Grażyna lub Karolek tylko puka się w głowę i czuję do nich jeszcze większą odrazę.


@Mihau88: jeśli ktoś czuje do kogoś odrazę przez to że idzie sobie wesoły przez miasto #!$%@?ąc tęczową flagą i wykrzykuje jakieś nieszkodliwe hasła to znaczy że to z nim jest coś nie tak xD parady równości nie wyglądają tak jak w urojeniach skrajnych prawaków
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Skopiuję mój komentarz ze znaleziska, które zostało słusznie zakopane za "informację nieprawdziwą", ale jak widać nie możecie się pogodzić, że wasz wysryw nie dostał się na główną

...
1. Sugeruj, że geje to pedofile
2. Dziw się, że reagują oni agresywnie na twoje gówniane hasła. xD

Równie dobrze mogę zrobić transparent "Stop pedofilii" z wizerunkiem księdza. Kwik byłoby słychać w Watykanie. xD


...

Potem kolega jeszcze mnie uświadomił, że wcale
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Czytałem dziś gazetkę dostarczaną przez stronę stoppedofili.pl
W skrócie homoseksulne lobby chce zniszczyć moralnie nasze dzieci i wprowadzić edukację seksualną w szkole. Dodali że mogłoby być na niej poruszane tematy jak ANTYKONCEPCJA PROFILAKTYKA CIĄŻY RÓWNOŚĆ TOLERANCJA
I te tematy to dla nich problem, no #!$%@? nie dziwię się że nikt normalny by tego gówna na poważnie nie wziął, a wszystko jest zdecydowanie homofobiczne i w bajeczki że walczą z pedofilia
  • Odpowiedz
@bartt345:

W skrócie homoseksulne lobby chce zniszczyć moralnie nasze dzieci i wprowadzić edukację seksualną w szkole. Dodali że mogłoby być na niej poruszane tematy jak ANTYKONCEPCJA PROFILAKTYKA CIĄŻY RÓWNOŚĆ TOLERANCJA

Ciężko się z tym nie zgodzić.
  • Odpowiedz
@ibilon: kościół jest atakowany po udowodnionych wielu przypadkach ukrywanie pedofilów nie tylko w Polsce tylko na całym świecie, teraz nawet wierzący zaczynają podchodzić krytycznie do samej instytucji i biskupów. Taki skutek zatajania
  • Odpowiedz
Taaaa, bo sugerowane że homo = pedo to wcale a wcale nie kłamstwo, ni dudu, to tylko lewackie urojenia...

Beka z Ciebie typie XD


@RandomowyMetal: Dlatego zamiast przyjść z dokumentami i pokazać, że jest inaczej, robi się cyrk. Yhy...
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: jakiś czas temu do mojego pokoju wpadł taki typowy katol-prawak i że rozdaje takie książeczki dla dzieci na temat pedofilii, żeby je ostrzegać itp. itd.

Co się okazuje - książki oczywiście zawierają katolickie zabobony oraz pojazd po "lewakach" i jakieś niepotwierdzone informacje, że najwięcej pedofilii jest wśród pedałuf w rurkach. Książeczka dla dzieci 4+. Gdyby to nie była osoba na dość wysokim stanowisku to bym mu powiedział, że już go
  • Odpowiedz