Wpis z mikrobloga

Polaki robaki walące potem i cebulą
@Noct: @Nidor: @qqqruqq:
sami wychowywali się na takich kanapach. Chyba, że mają 12 lat, to może już na skórzanych i stąd ta wyższość. A do niedawna palono wszędzie, w pracy, w domach, u lekarza, w szpitalach, w restauracjach, nikt się nie przejmował dziećmi, ich rodziny też nie.
  • Odpowiedz
A do niedawna palono wszędzie, w pracy, w domach, u lekarza, w szpitalach, w restauracjach, nikt się nie przejmował dziećmi, ich rodziny też nie.


@Ohjeny: sugerujesz, że to było w porządku? xD
  • Odpowiedz
@Ohjeny: A do niedawna palono wszędzie
Do niedawna tez kobiety nie mialy prawa glosu, siedzialy w domu, bo pracowac nie mogly a np. takich murzynow trzymano tylko na platnacjach i byli niewolnikami.

Rozumiem, ze wg ciebie palenie przy dziecku jest ok, bo kiedys bylo ok xD?
  • Odpowiedz
sami wychowywali się na takich kanapach.


@Ohjeny: meble są ostatnią rzeczą, która mnie na tym zdjęciu interesuje.

A do niedawna palono wszędzie, w pracy, w domach, u lekarza, w szpitalach


@Ohjeny: no mam trochę więcej niż 12, ale w mojej rodzinie nikt nie palił przy żadnych dzieciach. Rozumiem, że w twojej tak.
  • Odpowiedz
@ajncwajndraj:
Słowo słabe jak dla mnie, coś Ala staruchy o osobach starszych, imho powinno się go używać wobec jednego wrednego dzieciaka ale i tak zdjęcie tej kobiety wygrywa wszystko... Jak można wrzucić zdjęcie z alkoholem na profilowe będąc Mamą, żoną to ja nie wiem, razem z fajkami to już serio słabo a jak do tego dodamy faka robi się mieszanka wybuchowa. Ale żeby jeszcze dziecko tam wsadzać?
  • Odpowiedz