Wpis z mikrobloga

@AGS__K: Jest jaki jest, to część jego stylu. To tak jakby mówić, że gdyby nie słaba psychika Gołoty, to byłby mistrzem. Oczywiście, gdyby nie był sobą, tylko kimś innym, to miałby szansę - reasumując ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do Fury'ego nic nie mam, uwielbiam go, dla mnie jest chyba najbardziej kompletnym zawodnikiem HW, ale irytuje mnie trochę te szkalowanie Wildera jaki to z niego bumobijca i słabeusz.
@GoddamnElectric: Nie trafne porównanie, bo nad psychiką nie zapanujesz, a nad pajacerką, gdyby Fury chciał, to by mógł.
Wiesz, ja nie szkaluje Wildera uważam go za drugiego najlepszego aktualnie i z pewnością najbardziej spektakularnego zawodnika, ze względu na liczbe KO, ale tamtą walke IMO przegrał. Lub może raczej powinien przegrać. Fury mam nadzieje zapanuje w rewanżu nad małpim instynktem i Wilder pierwszy raz w życiu nie będzie mieć pola do popisu.
@AGS__K: Ta pajacerka wiele Fury'emu daje wbrew pozorom, dla mnie to jego atut. W telewizji rzeczywiście wygląda to jak robienie jaj, ale z perspektywy rywala w pełnym skupieniu już działa to inaczej, przede wszystkim daje przewagę psychologiczną i skutecznie zbija z tropu. Oczywiście na każdego działa inaczej, ale jestem przekonany, że Wilder wolałby walczyć z Furym bez tego. Zgadzam się, że powinno dojść do rewanżu, najlepiej takiego, który nie pozostawi wątpliwości