Wpis z mikrobloga

Użytkownik @bioslawek zrobił znalezisko: Władze zgotowały mieszkańcom Zielonej Górze tęczowy horror w Dzień Dziecka!, żeby bardziej ugruntować tezę o homoterrorze, postanowił robić zrzuty ekranu i w odpowiedzi na komentarz: "#lgbtqwerty to yebane dzbany" wkleił inną wypowiedź, gdy ktoś zachęca by polewać uczestników parady wrzątkiem, także kto tu komu chce terror urządzić?

#neuropa #bekazprawakow #polska #lgbt #homoseksualizm
Pobierz
źródło: comment_Wzi2GcO0Y4tgv5cRPW8n4v5ikWH9DINH.jpg
  • 25
Wkleił inną wypowiedź, gdy ktoś zachęca by polewać uczestników parady wrzątkiem, także kto tu komu chce urządzić terror?


@saakaszi: Terror rodzi terror, a ja cytuję z kontekstem. Dlaczego skoncentrowałeś się na tej akurat wypowiedzi a pominąłeś dziesięć innych? Bo jesteś manipulant, jak na rasowego homopropagandzistę przystało!

Skoro w Polsce jest taka NIEświadomość na temat LGBT i tych wszystkich '''Parad Równości''' i takie obojętne podejście do ich organizowania, to kto w końcu
jakby mi teczowi w dniu dziecka odwalili homopropagande to tez bylbym zly


@SkinHead2001: Kończcie ten komunistyczny piknik i wracajcie do domu. Zielona Góra nie chce waszych parad, jak się namolnie do nas pchacie, to się nie dziwcie że ludziom puszczają nerwy. Tym razem wykopu nie oszukacie. Jak w mediach napiszą, ę było pięknie, tęczowo i słodko, to nikt im teraz nie uwierzy ( ͡°( ͡° ͜ʖ ͡
ten typ to jakiś janusz ze wsi, który walczy z ewolucją xD

jest tak #!$%@?, że nawet na wykopie nie znalazł sobie podobnych oszołomów i pisze głównie sam do siebie


@czaroczarodziej: @suluf: @neib1: @saakaszi: Gościu jest kracjonistą i masowo usuwa niewygodne mu komentarze. Jak spojrzycie na jego wpisy to często nawet 80% komentarzy potrafi być usunięta xDDD

A tak po za tym:

https://www.wykop.pl/link/4424267/#comment-56774281

Polecam wklejać przy każdej dyskusji
Czy ja mogę prosić o namiary na przypadki dyskryminacji, agresji i tak dalej❓ Tylko proszę sobie darować poszczególne przypadki, ponieważ na ich podstawie nie można uogólniać, a tak robią propagandziści z ruchu LGBT❗️


@bioslawek: Statystyki dotyczące samobójstw. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.