Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 695
To już prawie dwa tygodnie od skończenia chemioterapii, a w dodatku dzień dziecka, z tej okazji #rozdajo książki autorstwa #malcolmxd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak w skrócie co u mnie. Czuję się coraz lepiej, wyniki morfologii wracają do normy, wejście na 3 piętro już nie stanowi takiego problemu. Obecnie bardziej martwi mnie moja gospodarka hormonalna, ale w tej sprawie już jestem umówiony do endokrynologa. Pod koniec czerwca mam tomografię komputerową, a na początku lipca wizytę na której padnie decyzja odnośnie dalszego leczenia. Albo jestem zdrowy, albo wycinamy węzły chłonne. Jestem trochę obsrany przed operacją, bo polega na wyjęciu prawie wszystkich elementów mojego wielkiego bebzona i wycięciu węzłów znajdujących się przy samym kręgosłupie. Potem około miesiąc leżenia w łóżku. No ale będzie co ma być, i trzeba będzie się z tym zmierzyć.

Losowanie jutro około 20, wszyscy biorą udział. Książkę wyślę jak sam ją przeczytam, czyli pewnie za kilka dni.

#wykopraka #rakcontent #medycyna #niebieskiepaski #rozowepaski #pokazmorde #lodz
gazowany_smalec - To już prawie dwa tygodnie od skończenia chemioterapii, a w dodatku...

źródło: comment_xot8ptuuAkae08gBkhyuhBTRfM2D77re.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz