Wpis z mikrobloga

#muzyka Mam 30 lat i poczułem się staro jakiś czas temu gdy przestałem rozumieć zyskującą na popularności tą śmieszną muzykę typu autotune-hip hop. Nie rozumiem jak to może się komuś podobać.
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarzynka: e tam, jestem w podobnym wieku i co doprawdy sam nie cierpię jak całe zwroty są na autotunie, z 5 lat temu nie trawiłem w ogóle, potem jakoś tak zaakceptowałem jako środek artystyczny, ale najlepiej jeśli już to w hookach, refrenach. Nawijkę lubię "czystą".
Także nie podchodzi mi 90% newschoolu, to fakt, ale nie martwi mnie to ani nie dziwi że ludziom się to podoba - gro słuchaczy ma
  • Odpowiedz
@kapsel99: Zakładam, że 99 to twój rocznik, więc jeszcze mało słyszałeś i mało wiesz. Poza tym traperzy są z twojego pokolenia, otacza cię to i tego słuchasz, więc jesteś po ich stronie. Na przykład ACDC ma każdą piosenkę bardzo podobną, ale jeśli porównasz różne zespoły rockowe z przestrzeni lat od 60 do wspólczesnych zauważysz różnicę.
  • Odpowiedz
Beke mam ze tu ktokolwiek atakuje opa ze nie szanuje gustów. Jakby dzieci g---o jadly to też byście ich bronili, ze to kwestia gustu? Nie bylo równie c------j muzyki w dziejach ludzkości i nie maja tu znaczenia żadne upodobania tylko brak jakiejkolwiek wartości artystycznej czy nawet właściciewie jakiekolwiek umiejętności. Jedynie zasięg i swiatopoglad wpasujacy sie w narracje mediow społecznościowych. Te pokolenie nie lubi tej muzyki tylko slucha jej bo laczy sie z
  • Odpowiedz