Wpis z mikrobloga

@Darson666: Bo stary hiphop z znanym i lubianym Rychu Peją był jakiś ambitny, daj spokój człowieku. Znajomi mnie przekonywali do gatunku i po prostu większość kawałków jest i była niskich lotów. Chociaż częściowo się zgodzę, bo emo rap to mnie rozwala xD
Z drugiej strony to tyle pożytku, że na rozmowie o pracę potencjalny pracodawca odrazu wie, że rozmawia z debilem.


@Arthaniel: to jest takie zabezpieczenie jakby ewentualnie zachciało mu się pracować na etacie. Chociaż znajdą się "modne" miejsca gdzie znajdzie prace.
@jarzynka:
Mnie też smuci defensywa rockmuzy, widoczna zwłaszcza w festiwalowych lajnapach, ale jesteśmy teraz w o wiele lepszym punkcie niż, ja wiem, 10 lat temu. Zdechła parodia muzyki jaką był dubstep, a autotune używany jest subtelniej, a nie wylewany na materiał w ilościach hurtowych jak janusz sosik czostkowy na pizzę. Autotjuna z wyczuciem używa Tede z Sir Michem, Taco & Quebo czy Meek Mill a rapsy z Neapolu bywają o niebo
@Dutch: Przyznam że się striggerowałem, znam od środka proces produkcji prawie każdego gatunku i dubstep to jeden z najbardziej pracochłonnych gatunków. Bardzo dobrze że przeminął bo od ~2014 pogarszało się aż do śmierci gatunku, natomiast lat wcześniejszych nikt nie odbierze i mi tu nie obrazi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jarzynka: e tam, jestem w podobnym wieku i co doprawdy sam nie cierpię jak całe zwroty są na autotunie, z 5 lat temu nie trawiłem w ogóle, potem jakoś tak zaakceptowałem jako środek artystyczny, ale najlepiej jeśli już to w hookach, refrenach. Nawijkę lubię "czystą".
Także nie podchodzi mi 90% newschoolu, to fakt, ale nie martwi mnie to ani nie dziwi że ludziom się to podoba - gro słuchaczy ma po
@kapsel99: Zakładam, że 99 to twój rocznik, więc jeszcze mało słyszałeś i mało wiesz. Poza tym traperzy są z twojego pokolenia, otacza cię to i tego słuchasz, więc jesteś po ich stronie. Na przykład ACDC ma każdą piosenkę bardzo podobną, ale jeśli porównasz różne zespoły rockowe z przestrzeni lat od 60 do wspólczesnych zauważysz różnicę.
Beke mam ze tu ktokolwiek atakuje opa ze nie szanuje gustów. Jakby dzieci gówno jadly to też byście ich bronili, ze to kwestia gustu? Nie bylo równie #!$%@? muzyki w dziejach ludzkości i nie maja tu znaczenia żadne upodobania tylko brak jakiejkolwiek wartości artystycznej czy nawet właściciewie jakiekolwiek umiejętności. Jedynie zasięg i swiatopoglad wpasujacy sie w narracje mediow społecznościowych. Te pokolenie nie lubi tej muzyki tylko slucha jej bo laczy sie z