Wpis z mikrobloga

#muzyka Mam 30 lat i poczułem się staro jakiś czas temu gdy przestałem rozumieć zyskującą na popularności tą śmieszną muzykę typu autotune-hip hop. Nie rozumiem jak to może się komuś podobać.
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HonyszkeKojok źle mnie zrozumiałeś, nie jestem przeciwnikiem tatuaży w widocznych miejscach, sam mam tatuaże, ale jeżeli nastolatek tatuuje sobie twarz to diagnoza może być tylko jedna - DEBIL.
  • Odpowiedz
@jarzynka: Dla mnie hip hop brzmiał zawsze jak melodia patologii, nowe fala zaczęła wchodzić jak miałam 19 lat, na początku się śmiałam, ale szybko zrozumiałam o co w tym chodzi i to poczułam. Dziś mam lat 23 i jestem fanką takiej muzyki i klimatu który tworzą jej autorzy, nie koliduje mi to z byciem kucem i słuchaniem Marylina Mansona od 13 lat
  • Odpowiedz
@jarzynka: Ja też tego nie rozumiem jak coś komuś może się podobać to co mnie się nie podoba. Od razu jak widzę taka osobę to jej wyrywam słuchawki z uszu i obrażam jeśli ma inny gust niż moj. W komentarzach na YouTube kloce się ze kiedyś to była muzyka a nie to co teraz i jak można tego słuchać. Jak ktoś jest inaczej ubrany to od razu robie wpis na
  • Odpowiedz
nie mógł. Zaufaj - nie mógł.


@Arthaniel: znasz go osobiście i wiesz, ile ma lat? W takim razie nie ma 17 lat "na oko" tylko doskonale o tym wiesz.
Czepiam się, bo niektórzy wyglądają bardzo młodo, są proszeni o dowód przy zakupie alkoholu a w dowodzie dawno przekroczone 25 lat, 30 lat. Jeśli chodzi o wiek, wygląd jeszcze o niczym nie świadczy.
  • Odpowiedz
@Cinoski jest pewien próg świadomości i wiedzy muzycznej ponad którym nie ocenia się całych gatunków jako "c-----e/niechujowe".
W prawie każdym gatunku zdarzają się rzeczy wybitne i wybitnie c-----e
  • Odpowiedz
@Darson666: Bo stary hiphop z znanym i lubianym Rychu Peją był jakiś ambitny, daj spokój człowieku. Znajomi mnie przekonywali do gatunku i po prostu większość kawałków jest i była niskich lotów. Chociaż częściowo się zgodzę, bo emo rap to mnie rozwala xD
  • Odpowiedz