Wpis z mikrobloga

pierwszego dnia nawet było mi jej trochę żal. Biedne dziewczę nie wie na co się piszę i popełnia błąd.
Ale po dwóch.trzech dniach zmieniam zdanie. Nie jest mi jej żal wcale skoro #!$%@? kolbę od trzech dni bezzębnemu menelowi i sama chętnie się piszę na ostracyzm społeczny będąc świadoma o co w tym temacie chodzi. Martwi mnie tylko do czego zmierza dzisiejsza młodzież skoro za pieniądze jest w stanie, aż tak się upodlić....
#patostreamy #rafatus
  • 10
@RafonRafonEssa: nie do końca się zgodzę. #!$%@? na ogół się nie chwalą swoim fachem i robią to tak, żeby rodzina i przyjaciele nie wiedzieli czym się zajmują, a ta panienka robi wszystko by jak najwięcej ludzi wiedziało jak nisko może upaść dla pieniędzy, które długoterminowo wcale nie są takie dobre, bo ten układ nie potrwa długo, a porządne pieniądze z tego można pociągnąć przez maks 2 tygodnie, aż się ludziom nie
@RafonRafonEssa: Nie napisałem o zetoniarach tylko konkretnie o Tańczącej z flakiem. Jaki mają honor? Taki, że zakres usług mają ustalony z góry i pewnych granic nie przekraczają also wyjatkowo obleśnych typów nie obsłużą i wyproszą. Ten szon z szołapa wziął sobie najgorszego śmiecia, menela, obszczymura bez zębów, ze zdeformowanym fiutkiem i po niecalych 5 h znajomości daje mu się walić bez gumy w każdy otwór xd
@tenisowy555: Też miałem takie przemyślenia dosłownie na początku, ale szybko do mnie doszło że #!$%@? to #!$%@?, istnieje od zarania dziejów. Czy 10 lat temu, czy 30 czy 100, czy 1000 lat, dalej jest to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dzisiejszych czasach część ich to pokazuje w necie. Nie ma co się spinać, uroda jej niedługo minie i skończy jak każda ( ͡° ͜ʖ