Wpis z mikrobloga

#kulturystyka #mikrokoksy #fitnes Dobra. Mam wolny pokój i chcę kupić atlas, jednak nie orientuje się w temacie.Budżet to 1500zł (ale jak coś ekstra się trafi to dołożę te 500zł). Chodzi o to żeby był solidnie wykonany/na lata (jakie marki s a godne uwagi). Jak możecie polecić jakiś link ze sprzętem, sklep (okolice Wrocławia) . I zależy mi na solidnej gwarancji żeby w razie problemów nie musiał latać ze sprzętem do producenta :). do tej pory uprawiałem kalenistykę + łamana sztanga i hantelki i #!$%@? ławeczka :)(kiedyś mało se żeber nie połamałem przy wyciskaniu). W mojej mieścinie nie ma siłowni i byłoby to dla mnie dobre rozwiązanie. Pomóżcie bo zamierzam kupić w przyszłym tygodniu i nie chciałbym wtopić pieniędzy. Także ... jakich firm , gdzie ,linki (mile widziane), sklepy itp.Liczę na waszą pomoc i z GÓRY WIELKIE dzięki.
  • 11
  • Odpowiedz
@bocian82: Nie kupuj atlasu. Kup sobie klatkę do powerliftingu i ławeczkę. Do tego sztangę i obciążenia. Na takim zestawie zrobisz dosłownie wszystko. Atlasy to droga sprawa i nie są takie wszechstronne a na pewno nie dadzą takich efektów jak wolne ciężary. Jak na klatkę masz za mało to kup stojaki do siadów i ławeczkę. Może stojaki da się obniżyć tak, żeby jeszcze na nich wyciskać? Sztangę olimpijkę kup sobie używaną
  • Odpowiedz
@bocian82 po co atlas? Laweczka, stojaki, porecze, sztanga i hantle. Obciazenie w hurtowni stali Ci wytocza za 3zl/kg.

Sprzet wez porzadny, np z marbo sport i bedzie git.
  • Odpowiedz
@bocian82: jeśli nie dźwigasz milion ton to każdy sprzęt będzie okej. Jeśli nadal stoisz przy atlasach to nie pomogę bo nie wiem, nie znam się. Pewnie jakieś proste marbo
  • Odpowiedz
@pjoooter: @brtk122: @wiera87: @Mr_Cartmanez: @deshix: Słuchajcie ale ja nie chce robić masy , imponować muskulaturą itp. XD zupełnie nie interesuje mnie ta temartyka .Mam już żonę ;) . Chcę tylko być w formie i znam dużo osób które mają atlas i zrobiły sobie fajną rzeźbę (nie jak HCKoksu) ale jak przeciętny normalny entuzjasta ćwiczeń siłowych
  • Odpowiedz