Wpis z mikrobloga

Napisał by ktoś co to ten OXYCLOUD że tak zabraniają np na Darkw muszą być inne mirrory itp? a tam na tym OXYCLOUD się lepiej zarabia? jak się tam uploauduje? bo nie widzę info na tej stronie by płacili za Uploaud u nich plików.Mam nadzieję że ktoś posiada taką wiedzę objaśni mi to z góry dziękuję
#darkw #darkwarez #dw #exsite #exsite24 #oxycloud #seriale #film #warez #rozrywka #komputery #forumekonomiczne
#oxycloud
  • 30
  • Odpowiedz
@jajanosik: miłego januszowania z oxy, byznysmenie z ex. Popatrzyłbym jak znikacie, ale jutro zapomnę, że w ogóle istniejecie. Tak jak teraz zapomniałem, dopóki nie trafiłem na ten wątek...
  • Odpowiedz
@vostok: Pogonili (ł)uploaderka na cztery wiatry za badziewne wstawki, to choć tak chce się odegrać( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak mały piesek, co to jak nie może ugryźć - to chociaż nogawki usiłuje obsikać( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) A z Ex mam tyle wspólnego, co Ty z lotami w kosmos, były już byznesmenie z Ex...I to by
  • Odpowiedz
@jajanosik: oj jak fajnie patrzeć jak dupsko ściska. Wypluwasz riposty z szybkością godną podziwu. Powinni w ex i oxy dać ci dodatkową kość do obgryzania za to psie poświęcenie.
A na ex byłem szarym userem, co to raz na tydzień zajrzał czy coś ciekawego się pojawiło. Ale za skalę reakcji na zwykłą krytykę, to szacun, pewnie potem mamusia musiała admina ze dwa dni uspokajać.
Dobra, ze swojej strony kończę tę
  • Odpowiedz
@vostok: Czytać w szkole nauczyli, a rozumieć czytany tekst - już nie? Biedaku...Jednak strzał, choć zupełnie przypadkowy - był celny, bo skomlenie coraz żałośniejsze? A co to są wtórne riposty, mistrzu intelektu i błyskotliwej dedukcji?
  • Odpowiedz
Czy oxy to jedyny hosting, jaki znasz?


@jajanosik: a wiesz gdzie jest wrzucana może F1 poza oxy, bo kilka razy próbowałem i dupa nigdzie całego Grand Prix z polskim komentarzem nie znalazłem
  • Odpowiedz
@: Oxysites24.... serwis sponsorowany. Grupa cwaniaków chce zarobić i tyle.Każda zła wypowiedz o oxy to usuwanie postów i ban na ip. Głupki myślą że to jakiś problem heheheh Zaglądam z nadzieją że w końcu padną....
  • Odpowiedz
super jest, 25 zeta za 100 GB - skasowali 47GB za plik 20 GB, plik fake (zamiast Na Noże _
mam
https://fs2.oxycloud.com/008f1ea6d53aa14b/Waiting.for.Anya.2020.MULTI.BluRay.1080p.DTS-HD.MA.5.1.AVC.REMUX-KLiO.mkv?download_token=37019c542b818fa5aa4557885d4890206cddfef4a9721555e456a7d4af9afe91
i brak mozliwosi komentarza 90 dni :)))) , super, polecam, dupa troche boli, ale juz jest nauczka :)))
pod kazdym linkiem chyba jedna osoba sie podpisuje
dzieki za wstawke :)
porazka
  • Odpowiedz
@g-podol: A co ma hosting do tego że ktoś umieścił tam inny link do innego pliku ? To jak by czepiać się producenta margaryny za to że w biedronce opisali jak masło.
  • Odpowiedz