Wpis z mikrobloga

Napisał by ktoś co to ten OXYCLOUD że tak zabraniają np na Darkw muszą być inne mirrory itp? a tam na tym OXYCLOUD się lepiej zarabia? jak się tam uploauduje? bo nie widzę info na tej stronie by płacili za Uploaud u nich plików.Mam nadzieję że ktoś posiada taką wiedzę objaśni mi to z góry dziękuję
#darkw #darkwarez #dw #exsite #exsite24 #oxycloud #seriale #film #warez #rozrywka #komputery #forumekonomiczne
#oxycloud
  • 30
@SernikKasi: Ale czego tutaj nie rozumieć? Ludzie nie chcą kolejnego udropa. Udrop płacił uploaderom za wrzucanie tylko do nich, pozwalał za darmo ściągać, na początku bez ograniczeń, potem z ograniczeniami do 1 MB/s (megabajt, nie megabit) na jedną sesję. Udrop umarł i wszystkie linki poszły się.. :)

Teraz jest klon tej historii z oxy. Płacą uploaderom, żeby wrzucali tylko do nich, na początku bez ograniczeń, w tej chwili już też ograniczają
@SernikKasi: oxycloud opłacił exsite24 (albo to po prostu ich serwis) i opłacił kilku uploaderów, żaden inny zwykły uploader spoza zaufanej szajki nawet grosza nie powącha. W zamian zabronili wstawiać im inne hostingi, myślą że zmonopolizują rynek a tu nici z tego. Pokazali środkowy palec innym hostingom, generatorom, zwykłym internautom, uploaderom spoza gangu - i niedługo ten palec sobie będą mogli wsadzić w ...
@filmy_HD: Upał jednak wyjątkowo Ci szkodzi. Nie wychodź z cienia...Udzielam się na kilku forach, których nazw ze zrozumiałych powodów tu nie wymienię. I nigdzie nie spotkałem żadnego sroxy, które tak uwiera Cię w d...Porażka, co piszesz, te wysnute z d...teorie spiskowe...
@filmy_HD: Właśnie się "popisałeś" sensem i logiką. Czy oxy to jedyny hosting, jaki znasz? Czy jest jakiś przymus pobierania z oxy, że Cię to tak w d..sko uwiera, że robisz taką gó...burzę, obierasz g...no ze sreberka????Ciskasz się na wszystkie strony, skaczesz jak wsza na kołnierzu, jakby od tego życie zależało. Wyluzuj, człowieku...
Bo dla exsite24 i kilku do tej pory szanowanych releaserów przeszło tylko na ten oxyszajs, przez co stracili wiele osób


@filmy_HD:

I to jest już ich ból głowy, a nie Twój. Dzielny, śmieszny, drewniany rycerzyku walczący z wiatrakami, zbawco całego świata i okolic. I to jest sedno moich wypowiedzi. Drap się po własnej du....e, nie po cudzych
no właśnie nie jedyny i w tym jest sedno moich wypowiedzi. Bo dla exsite24 i kilku do tej pory szanowanych releaserów przeszło tylko na ten oxyszajs, przez co stracili wiele osób.


@filmy_HD: masz rację, a @jajanosik: bredzi. Sam popyskowałem na exisite24, że odwalają jakąś debilną kaszanę, to zlikwidowali mi konto i dali permbana na IP czy tam całą podsieć. Mega dziecinada, niemniej pies im mordę lizał, bo i tak po
@vostok: Sam bredzisz jak potłuczony. Obaj, cuzamen do kupy. Jak to mówią: twój pomysł, twoje dziecko. Wolny kraj, wolny wybór. Hostingów linków ci u nas, że łohohohoho - albo jeszcze więcej. I nikt przy zdrowych zmysłach z żadnym ślubu nie brał. A tu dwu przegrywów przez jakieś oxy sroxy rzępoli aż zęby bolą, krokodyle (w dodatku nie swoje) łzy leje, gó...burzę uskutecznia, mydlaną operę odstawia, po cudzej d... się drapie. A
Kończ waść, wstydu oszczędź...


@jajanosik: nie da się czytać tego twojego bełkotu. Reasumując - jakakolwiek wzmianka na exisite24 krytykująca ich politykę ślinienia się do oxy równa się maga bólowi dupy u adminów i kończy likwidacją konta i blokadą strony z poziomu IP. Reakcja podobna do focha dzieciucha z piaskownicy.
I masz rację, wolny wybór, dlatego takie fochy mam głęboko w dupie. Niech sobie uprawiają swoją januszerkę. Internet jest pełen debili, kolejni