Wpis z mikrobloga

@madzja nie. Nie istnieje. Zawsze po jakims czasie do czegoś dochodzi. Przynajmniej ze strpny faceta. Przynajmniej przez 26 lat życia nie spotkałem takiego przypadku, zeby choć jedna strona nie chciala czegoś więcej z czasem ))¯_(ツ)_/¯
@madzja: Przestałem wierzyć w tego typu relacje odkąd moja bardzo dobra znajoma vel przyjaciółka próbowała mnie przelecieć. W pewnym momencie doszło do sytuacji w której wprost zapytała czy chcę ją puknąć.
Żeby nie było, nie była brzydka, po prostu nie w moim typie. No ale nie mogła przeżyć że jak to, panna chce a facet nie?
@madzja: No to mu się najnormalniej w świecie nie podobasz albo ma już kogoś na oku i ani myśli to zmieniać. Odetnij się i poszukaj innych ciastek bo będziesz się tylko męczyć.
@lowcabaitow: ogólnie to mam #!$%@? na relacje damsko-męskie, #!$%@? mnie związki, wychodzę z założenia, że się do tego nie nadaje, i nigdy o tym nie myśle, a dziś rano tak jakoś mnie wzięło, może i jestem #!$%@?, ale dla mnie to normalka :)
@madzja ja z tą moją mam taki problem, że boje się zrobić jakiś decydujący krok, bo sie boje, ze moge to zepsuć i stracic chociaz ta przyjazn. Może u Was też jest taka opcja? Spróbuj przejąć inicjatywe, a nie czekaj aż on wyk9na ruch