Wpis z mikrobloga

@madzja: tak, mam przynajmniej 3 przyjaciółki, takie, które znam po 20 lat i z którymi się świetnie dogaduje, a oprócz tego dużą grupę koleżanek i znajomych z którymi nigdy nie łaczyło nasnic więcej niż dobra znajomość.
Nie widzę powodu, dla którego nawet pociąg fizyczny ma wykluczać przyjaźń. Oczywiście gdy w grę wchodzą emocje i zakochanie to oczywiście nie, ale czysty pociąg seksualny, bez romantycznego tła?
@madzja: Wszystko zależy od obu stron.. Ja poznałam w obecnej pracy psiapsi. on bierze ślub w tym roku, ja jestem wolna. Nie pociąga mnie w żaden sposób, ja go tez. (Nie dawał nigdy żadnych znaków) Przyjaźnimy się, chodzimy razem na papieroski czy piwko. Gadamy o różnych sprawach, ale nigdy w życiu bym się z nim nie związała. I tak trwa to już 3 lata. Wiec jednak się da
@madzja Przyjaźń damsko męska patrząc z zewnątrz może istnieć, ale jeśli ktoś mówi o swojej przyjaciółce że nigdy by jej nie zrobił nawet jakby miał okazję to kłamie/jest gejem/jest takim beciakiem że bałby się przy niej ośmieszyć.

#!$%@?, słyszał ktoś kiedyś żeby typ powiedział "Boże jaka piękna kobieta, tak bardzo chciałbym zostać jej przyjacielem". Bruh...