Wpis z mikrobloga

@sebawo Polak nie lepszy - napisałem tak, bo już nie raz słyszałem od osób jeżdżących gratami, że dostawali takie kartki od sąsiadów na "prestiżowych" osiedlach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ytarka to już lata temu. Na mnie moi sąsiedzi też krzywo patrzą jak parkuję czasem mi wycieraczkę postawią innym razem gdzieś mi gumę do żucia przykleją raz to zrobili na zderzaku.
@Lardor sądziłam, że największą #!$%@?ą są ludzie u mnie na osiedlu, którzy parkują równolegle do krawężnika w miejscu, gdzie się staje prostopadle, dzięki czemu mieszczą się 3 auta, nie jedno. Ale ktoś tu wjechał na podium xD
@Ytarka nie no raz zaparkowałem na kopercie to się nie dziwię. Nie wiem po cholerę robili kopertę nie ma gdzie zaparkować Wieczorem nie raz nie ma gdzie stanąć Kiedyś zaparkowałem trabanta w trawie i się zakopałem
@Lardor ale tam nie ma koperty. To taka petla, normalnie auta parkują nosem na chodniku, prostopadle i mieszczą się ze 3 auta, a co jakiś czas przyjeżdża cymbal, który staje bokiem i zajmuje 3 miejsca. Koperta to co innego