Wpis z mikrobloga

@Terki: nie tylko lekarz był debilem. Zreszta widzę, ze z tobą tez nie jest najlepiej.
Nigdy przenigdy nie bierze się żadnych leków bez konsultacji u przynajmniej 2-3 lekarzy.
Ja z wynikami rezonansu byłam u 4 neurologów. Dwóch #!$%@? mi powiedziało ponad to co wyczytałam sama w internecie, 2 pozostałych mi pomogło.
Tylko laryngolog jestem w stanie zaufać tylko przy konsultacji wyłącznie u niej, ale ona jest #!$%@? w kosmos specjalista.
u 4 neurologów


@wykopowiczka69: te "nieskonsultowane" leki chyba by były mniej szkodliwe niż czekanie na terminy u 4 neurologów mając już jakieś objawy np padaczki. lepiej wziąć cokolwiek, a jak nie pomaga to odstawić, przynajmniej przy kolejnej wizycie wiesz żeby najlepiej zmienić lekarza i nowemu powiedzieć, że to nie pomogło i trzeba problemu szukać gdzie indziej, w twoim przypadku pewnie tych 2 którzy nie pomogli byś uniknęła
@SiDi Warszawa. Też często czekam do specjalistów (do internisty w przypadku choroby dostaje sie max w 24h), ale dzięki aplikacji mogę sobie upolować jakiś termin bliższy.

@Terki ja poszlam z poważnymi problemami + lekarz sam zauważył kolejny objaw i od razu skierował mnie do innych specjalistów, nawszelkie badania jakie on mógł przepisać. Połączył wszystkie objawy wjedno i jego wstępna diagnoza sie potwierdziła, a lekarze z nfzu najczęściej zbywali mnie poprzez "taka pani
@nicari: U nas pusto - ostatnio nawet zainstalowałem apkę jak ktoś mi tutaj polecał. Endokrynolog, zero wizyt. Ginekolog, zero wizyt. Dermatolog, jedna za miesiąc. Trzeba dzwonić, zostawiać numer telefonu i prosić o wizytę. Dzwonią, że zwolniło się miejsce "na za godzinę" i czy mogę podjechać - super.
@Terki: > Kolega raz mial wieksze problemy z nosem i zamiast chociaz dobrze pokierowac gdzie isc itp itd. TO MU zapisywal sterydy non stop a je mozna przez max tydzien czy 10 dni brac a lekarz mu na miesiac przepisal debil.

Proszę, tu masz zrzut ekranu z wytycznych europejskich, ale wykopek jak zwykle jest mądrzejszy niż EBM (Evidence Based Medicine) a lekarz to konował xDD

Zródło: https://magazynorl.pl/wp-content/uploads/2013/05/2013_04-06-magazynorl.pdf
Mumbaj - @Terki: > Kolega raz mial wieksze problemy z nosem i zamiast chociaz dobrze ...

źródło: comment_Jb4SBYFjbZkQQMvGGBGtV9RiA15R00GY.jpg

Pobierz