Wpis z mikrobloga

@Nattana: Trudno powiedzieć, gorset utrudnia funkcjonowanie układu oddechowego i przepływu krwi, więc można założyć, iż pośrednio tak, przez zmniejszenie perfuzji.
  • Odpowiedz
@60scnds: Nie wiem, w co wierzą na Reddicie, ale gdy byłam na stażu w Londynie, to widziałam takie preparaty w kolekcjach anatomicznych. To nie jest zdjęcie z Internetu, tylko z filmu dokumentalnego.
  • Odpowiedz
Literatura wskazuje trzy przyczyny takiej lobulacji: gorset, masa uciskająca wątrobę i wciskająca ją w klatkę piersiową, np. w raku pęcherza moczowego, oraz przyczyny genetyczne - niektóre populacje na Karaibach mają pewien odsetek osób z taką deformacją.
  • Odpowiedz
Tyle, ze w wiekszosci wypadkow powodem tych cierpien sa tych kobiet urojenia ze my, faceci tak chcemy i nam sie to podoba (kacze dzioby, brwi typu scouse-brows, c--e wypchane silikonem, d--y brazylijskie...)


@Hubby: No sorry stary ale mi to wszystko co piszesz się podoba. Jestem fanem kobiecych kształtów d--y i cycków. Lubię makijaż itp. Także one się nie mylą, że nam facetom się to podoba.
  • Odpowiedz
@Arkadian: Kobiece ksztalty a wsadzanie silikonu zeby z pieknych cyckow zrobic nabrzmiale arbuzy czy botoks w ryju az do przesady to nie jest to samo brachu.
  • Odpowiedz
No faktycznie, jak na reddicie jakiś użytkownik nie wierzy i 40 osób go popiera, a pod spodem wypowiada się student drugiego roku medycyny to jak dla mnie temat zamknięty.


@laptop_marki_samsung: Ale jest to źródło, czy dalej tylko ktoś na wykopie coś napisał i mamy wierzyć? xd
  • Odpowiedz