Wpis z mikrobloga

Wpis z kategorii lewackie zapalenie mózu. Ponad 1500 pelikanów łyknęło zarzutkę typa o nicku @PreczzGlowna o Cejrowskim aka przeciwniku atomu.

Typ @PreczzGlowna koncentruje się na słowach Cejrowskiego "atom jest be bo nie jest naturalny", "niech nie używa okularów bo to też sztuczna nowinka" - problem polega na tym, że starych, popsutych okularów nie musisz wywozić na arktykę i zakopywać kilometr pod ziemią, żeby nikomu nie wyrządziły krzywdy, typie

"Węgiel czy ropa to surowce naturalne" - a czy tak nie jest? Mamy go pod dostatkiem, zatem czemu nie możemy się skoncentrować na spalaniu węgla? Aha, emisja CO2 i ocieplenie klimatu. W takim razie miej pretensje do UE, a nie do WC, typie

"Jeśli naprawdę chcemy elektrownie atomową - zróbmy ją sami" - i znowu ciężko się z Cejrowskim nie zgodzić. Dlaczego mamy najpierw płacić miliardy USD, a później być uzależnionym od obcych technologii? Polacy to jedni z najlepszych naukowców na świecie - czemu nie stworzyć technologii jądrowej od podstaw w Polsce, typie?

HAHAHA BK Z CEJROWSKIEGO PRZECIWNIG ATOMU A SAM OKULARY SZTUCZNE NOSII

Lewactwo to idioci najwyższych lotów, utwierdzacie mnie w tym przekonaniu każdego dnia.

#bekazlewactwa #bekazidiotow #neuropa #cejrowski #takaprawda #bekazpodludzi
Pobierz cukierprosty - Wpis z kategorii lewackie zapalenie mózu. Ponad 1500 pelikanów łyknęło...
źródło: comment_LWhmYRdNvDw3ru3iLtcd948QTyAsiTDq.jpg
  • 49
nie musisz wywozić na arktykę i zakopywać kilometr pod ziemią, żeby nikomu nie wyrządziły krzywdy, typie


@cukierprosty: Zużyte paliwo jądrowe przewozi się w kontrolowanych warunkach do magazynu i jest to w pełni bezpieczne i możliwe że zostanie wykorzystane w przyszłości. Za to na tone wydobywanego węgla przypada od kilku gramów do nawet kilograma uranu, toru pewnie jeszcze więcej. Boisz się promieniowania to nie mieszkaj w pobliżu magazynu węgla.
@cukierprosty: w sumie to mnie bardziej denerwuje, że po pierwsze jako rozwiązanie promuje palenie węglem, a po drugie, że uważa, że powinniśmy sami opracować technologię na co w tej chwili nie mamy ani pieniędzy ani wystarczającego zaplecza technologicznego. Co do elektrowni atomowych to zgadzam się, że nie są idealne, co więcej nawet jestem ich przeciwnikiem patrząc na to ile Niemcy wydają na obsługę zamkniętych elektrowni i uważam fotowoltaikę i elektrownie wiatrowe