Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #p0lka

Od nowej wypłaty postanowiłem, ze idę na #roksa(pierwszy raz w życiu).

Po ostatnich moich podbojach stwierdziłem, że to nie ma sensu, chodzi jedynie zawsze o ten wygląd(twarz i wzrost).
Patrząc po innych ludziach i ich wyczynach na #tinder, gdzie laski same się starają i pchają się do łóżka mając #!$%@? na zachowanie tych facetów.
Tu nie chodzi o gadkę czy inne pierd****.

Mój znajomy ostatnio podbił do laski w klubie, nie powiedział "cześć" tylko od razu złapał za tyłęk, laska sama po parunastu minutach powiedziała mu "chodź ze mną się gdzieś przejść".

Wynik = znajomy miał zapewniony nocleg, laska sama działała z nim, bo był przystojny i wysoki.
A znam go i wiem że gada pierdoły, jak jakiś dzieciak, taki niedojrzały jest.

W klubie raz z jednym ziomkiem podbijałem do lasek i chyba jedna na 20 ze mną zatańczyła xD.
Nie wiem, źle zagaduje? O czym zagadywać do lasek w klubie? Jak zgodzi się na tanieć, to wtedy będzie można zacząć gadkę...

W ogóle ostatnio tak mi tego brakuje, takie niespotkanie wysokie libido ostatnio mam, że boję się że zmienię się w jakiegoś spermiarza i będę zarywał do brzydkich różowych...

Jak mi jedna 156 cm 47 kg wagi mówi, że jej #!$%@? ideałem jest Khal Drogo 200cm/120kg to na pewno nie chodzi o ten mój wzrost...

Napisała że nie poczuła iskierki...

Idać kolejnyraz na te kluby, czy randki znowu stracę kolejne kilkaset złoty, mimo, że wiem że nigdy nie wyrwę laski z klubu, bo ile można razy próbować?
Niby mam iść 100 razy żeby ten 1 raz jakaś się trafiła chętna?
Na tinder to samo jest, zawsze na spotkanie traci się hajs, mimo że laska już od pierwszych sekund wie że to nie pyknie i nic będzie z tego(bo nie tak nas sobie wyobrażała).

Na roksę się zapłaci i ma się w 100% gwarantowany zajebisty seks i to z zajebistą różową..
A te z tindera czy klubów to takie średniawki.

  • 48
Tak wygląda życie brzydkich ludzi


@niemamnasmsy: nie jestem jakiś chyba brzydki, w tym problem bo niektórym różowym się podobam i chcą się spotkać, ale co z tego jak po jednym albo paru spotkaniach nagle im się odwidzi, mimo że był podtekst seksualny/ sporo dotyku?

@Rfzzz: sam spróuję jak nie wytrzymam w następnym tygodniu i dam znać jak mi poszło :)
@dleifteh: no jak jestes incel to ruchaj te grube i brzydkie, one są wiecznie napalone i opiekuńcze XD może przerodzi się to w jakiś związek? jak nie chcesz to roksa albo #!$%@? do jakiegoś biednego państwa to zabłyśniesz hajsem i zgarniesz taką co na kasę leci i zadowoli się każdym kto jest białym z Europy
@dleifteh: Jedz na tydzien do Tajlandii lub na Filipiny zamiast ciagle wydawac na te kluby zaoszczedz kup sobie bilet i polec. Wyruchanie azjatki jesli masz takie parcie na sex to w Azji chyba najlatwiej i bez owijania w bawelne. Ale pamietaj ze sex to nie taki big deal jak kazdy probuje innym wmowic sex bez relacji to tylko pusty sex
@xyz4321: No i co z tego? Jakby to było "nic" to by mi dawały to jak każdemu innemu. A nie dadzą bo mam twarz jakby stado goryli okładało mnie łopatami. Typowe gadanie jednego robienie drugiego, no ale ja dla kobiet jestem zboczonym gwałcicielem z domysłu dopóki nie obetnę sobie fujary.