Wpis z mikrobloga

@night_witch95: Retoryka godna naszych najznamienitszych polityków. Najbardziej prychłem z "wrzucanie wszystkich do jednego worka", wypowiadane z ust osoby, która robi dokładnie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do zawartości tagu (czy nawet tagów) nie chcę się za mocno rozpisywać, bo są rzeczy zarówno przesadzone, jak i nie. Jednak uważam, że zanim zacznie się oceniać, to warto sobie zadać pytanie o przyczyny danego stanu rzeczy. Człowiek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanDarcy: jedno wielkie XD. Nazywaj rzeczy po imieniu. Dzban jest dzbanem i żadne takie śmieszne teksty tego nie zmienią. Zacytuj mi choć jedno zdanie, które sugeruje wrzucanie wszystkich do jednego worka. Oczywiście tego nie zrobisz, bo takowego nie ma, więc z góry zaproponuję lekcje czytania ze zrozumieniem. A jeżeli takie wnioski z dupy wyciągasz po właściwie dość klarownych komentarzach, to szkoda marnować czasu na bezproduktywną dyskusję. Choć nie powiem, rozbawiłeś
  • Odpowiedz
Zacytuj mi choć jedno zdanie, które sugeruje wrzucanie wszystkich do jednego worka.


@night_witch95: Prawie każdy twój komentarz nadaje się do cytatu. Dla przykładu pierwszy jaki był:

Masz plusa, bo nawet śmiechłam, tylko szkoda, że dodałeś tagi dla upośledzonych ludzi... Festiwal #!$%@? w komentarzach się zacznie, jak się dzieciaczki tylko obudzą


W jednym przyznam ci rację, szkoda marnować czasu na dyskusję, kiedy ktoś przejawia tak duże stężenie ignorancji.
  • Odpowiedz
Grupka upośledzonych dzieci się teraz na niego rzuci?


@night_witch95: tak nazywasz reprezentantki twojej płci? Bo to o nich był mój wpis XDDD

Każda laska się obrazi jak jej powiesz, że "jest taka sama jak inne". Dlatego z takim "podrywem" mu wróżę karierę pod tagiem przegryw.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@4kroki: ah, to źle zrozumiałam Twój komentarz :D Myślałam, że chodzi o jego wymianę zdań ze mną i to, że zaraz właśnie grupa spod tego tagu się na niego rzuci :D Mój błąd sorka.

  • Odpowiedz