Wpis z mikrobloga

@MLECZ_PRZEOKRUTNY: A czy ja napisałam, że te są ''niepoprawne''? Po prostu to są tagi dla dzbanów, którzy obrzydzają swoim upośledzeniem nawet śmieszne rzeczy ;) Wyraziłam swoje zdanie i tyle, a co sobie wstawisz to już nie moja sprawa :P Według mnie dwa pierwsze w zupełności by wystarczyły, ewentualnie jeszcze jakieś #rozowypasek czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@night_witch95: Nic nie napisałem że "niepoprawne" tylko miałem na myśli to - jakie ty byś dała? :D #rozowypasek byłoby spoko, widzisz zapomniałem o tym :D Nie twierdzę że są to tagi dla dzbanów, może większość zwraca uwagę na siebie swoim "#!$%@?" ale też czasem są to normalni faceci którzy z jakiegoś powodu są tutaj, gdzie są i te tagi ostro im siadają na łeb a wiec.. zatagowałem. :D
  • Odpowiedz
@MLECZ_PRZEOKRUTNY: Może i kiedyś te tagi takie były, ale obecnie są zawłaszczone przez upośledzone dzieci, więc nie wiem po co się z nimi utożsamiać mimo wszystko, dlatego nie biorę tego 1% ''normalnych'' ludzi pod uwagę :D A skoro komuś tag siada na łeb, to znaczy, że wcześniej też nie do końca było wszystko z głową ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@night_witch95: Nie wiem, nie przeglądam tych tagów w sumie zbyt często. Ja myślałem że te tagi są dla beki.. Oni tak serio? XD Ja myślałem że mały procent tam jest kolesi którzy naprawdę mają źle, a reszta trolluje.. I przy każdym screenie rozmowy te tagi widzę więc sam dodałem.. Trudno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MLECZ_PRZEOKRUTNY: Prawda jest taka, że idiotów jest więcej, więc łatwiej na pustaki trafić, ale wrzucanie wszystkich do jednego worka, agresja, utwierdzanie się w tym #!$%@? i nakręcanie się nawzajem to co innego. No chyba nie powiesz, że idioci to coś nowego w naszym świecie? :D Oni po prostu przekroczyli granicę absurdu i stamtąd nie ma już powrotu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@night_witch95: Idioci to nic nowego, kiedyś za idiotów postrzegani byli fizycy i astronomowie.. (o ile się nie mylę) ale po czasie udowodnili swoją prawdę - więc jestem neutralny co do tagów o których piszemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym kraju, społeczeństwie, grupie - jest odłam - czyli debile. Czyli rozumiem, że to są te tagi? :D
  • Odpowiedz
@MLECZ_PRZEOKRUTNY: Chyba Ci trochę za dużo filozofii w to weszło :D Pamiętaj tylko, że jednak znaczenia słów się zmieniają. Kiedyś idiota było również terminem medycznym na osobę opóźnioną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówisz jakby to była co najmniej teoria spiskowa, a tymczasem to tylko bełkot dzbanów, którzy za swoje upośledzenie, błędy i beznadziejny charakter obwiniają wszystkich innych (szczególnie kobiety), tylko nie siebie... ;) Więc o czym
  • Odpowiedz
@night_witch95: W sumie masz racje. Za bardzo przemyślałem to aż wkroczyło na poziom filozoficzny.. Lubię myśleć.. :D Chyba nie nazywasz mojego zdania "bełkotem upośledzonych dzbanów"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do przegrywów - tak jest świat zbudowany. Ktoś musi wygrać, by ktoś musiał przegrać i myślę że to wyczerpuje temat po prostu. Nie wchodząc w jakiekolwiek rozkminy :D
  • Odpowiedz
@MLECZ_PRZEOKRUTNY: Nie, mam na myśli typowych mizoginów z kompleksem małego fiutka. Mowa cały czas o przedstawicielach tego tagu. Ty póki co jeszcze tak źle nie brzmisz :D Przegryw przegrywem... kiedyś ten tag był dla innych ludzi i tyle. Takie jest moje zdanie. Też uważam, że temat wyczerpany. Ale miło było się wymienić zdaniami, choć nie do końca się zgadzamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłej nocki ^^
  • Odpowiedz