Wpis z mikrobloga

W ten weekend naWarsaw Comic Con będziemy jako Alrauna Studio prezentować nasz nowy pre-alpha build "The Way Back", gry, którą też mam zaszczyt projektować od strony fabularnej ;)

Będę podawał szczegóły gdzie dokładnie nasz można spotkać, ale nie ukrywam - fajnie by było, gdybyście podeszli i pograli, jak już będziemy ;)

Mirki i Mirabelki szczególnie mile widziane! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #gamedev #horror #thriller #grajzwykopem
Cedrik - W ten weekend naWarsaw Comic Con będziemy jako Alrauna Studio prezentować na...

źródło: comment_4TFtVVHERR7pQi1NZNnIsGNSnbbkqtvx.jpg

Pobierz
  • 8
@mixererek: Mamy nadzieję, że jednak coś więcej, chociaż tak - ważna jest eksploracja. Natomiast stawiamy przy tym na dobry gameplay, nie na walk sima ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mixererek: To do wyżej wymienionych dodam jeszcze Somę i Observera ( w tym drugim trzeba jednak przebrnąć przez dosyć nudny początek). Co do klimatu i fabuły... mogę tylko trzymać kciuki, że efekt finalny się spodoba, póki co prezentować będziemy pierwsze parę minut gry w wersji pre-alpha i patrzeć, co się podoba, co nie i nad czym jeszcze musimy popracować :)
@Cedrik: Dobra trzymam kciuki i obserwuję tytuł, bo wyczuwam coś niezłego. A jak wykopek nad tym pracuje, to jest to pewniak. A SOMA świetna, dobrze, że odeszli od horroru i postawili na przystępną fabułę, końcówka mnie rozwaliła.
@mixererek: W sumie IMHO nie odeszli od horroru, tylko wiedzieli, jak horror wykorzystać. Moim zdaniem horror najlepiej się sprawdza jak przyprawa do fabuły, horror musi być czymś, co podkreśla dobrą fabułę, a nie jej centrum, bo wtedy wychodzi bezrozumna łupanka i gore i scary jumpy wszędzie, a to jest miałkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cedrik: Mnie w ogóle horrory mało straszą, a jump scary nudzą. A SOMA miała świetny klimat i fabułę sci-fi, która była bardzo ciekawa. Takie horrory powinny powstawać. Ostatnio kupiłem sobie RE7 i mnie wynudził, a SOMĘ łykałem jak poyebany. Nigdy w coś takiego nie grałem. Tak jak mówiłem trzymam kciuki i rozwijajcie naszą polską scenę gier!