Wpis z mikrobloga

@ethics: sam pomysł powiedzmy, że ok, chociaż osobiście polecałbym coś tańszego na pierwsze moto :)

czy ten konkretny model to nie wiem, trzeba by obejrzeć
@ethics Mam identycznego Horneta i jestem mega zadowolony. Aczkolwiek też się zastanawiam czy to dobry pomysł na pierwsze moto, bo ma ponad 100 KM. Do tego dochodzi dość delikatna aluminiowa rama, której warto się dokładnie przyjrzeć, a najlepiej to ją zmierzyć przed zakupem. Jeśli natomiast chodzi o awaryjność to rewelacja.

Też jestem ciekaw skąd tak jednoznaczna opinia @Harmideron że jest bity. Moim zdaniem po zdjęciach ciężko to stwierdzić, bo mogłyby być lepszej
@ethics: nie da się wiele powiedzieć ponad to, że ma akcesoryjną kanapę i szybę. Co do lag, to faktycznie dziwne - do czarnego malowania zwykle były złote. Stan lakieru trudno ocenić (o ile Cię to obchodzi - ja miałem #!$%@? na odpryski), bo zdjęcia tak zrobione żeby przypadkiem nie było widać. Jak jedzie prosto i pracuje równo, to co najwyżej sprawdzić stan eksploatacji, w tych modelach często napinacz łańcuszka rozrządu siadał