Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś to zjawisko jak chlopowi na miedzy. Normalny, prosty chłopak z Podlasia, całe Twoje życie to pilka nożna i tylko to w sumie najlepiej potrafisz robić. Wszyscy Cię pamiętają z bojów o LM w Wiśle (Panathinaikós Ateny itd itp). Pół Polski żałuję Cie bo Janas nie wysyła Ci powołania na MŚ. Na stadionach skanduja Franek Franek łowca bramek. Kasy się dorobileś na graniu. Decydujesz się na politykę, mimo że nie masz o niej bladego pojęcia. Po co to wszystko? W imię czego? I to jeszcze z komuchami... Ehh
Okazuje się, że wystarczy być popularnym aby na Ciebie głosowano.
#polityka #bialystok #pis #koalicjaeuropejska #wybory
P.....y - Wytłumaczy mi ktoś to zjawisko jak chlopowi na miedzy. Normalny, prosty chł...

źródło: comment_foHmoPpbNlXkBFdyn9c5rZfOs7bvb9pI.jpg

Pobierz
  • 32
@Podlasianin_bozy: @krytyk__wartosciujacy: @FabianBlendzior: @SaperPolska:
Zawsze w takich sytuacjach mam mieszane uczucie bo wiedzą na temat świata, tego co się dzieje u "celebrytów" nie musi być zbyt duża, są często tylko twarzą dla partii. Ale z drugiej strony czy nie daliśmy sobie wmówić że startować może tylko ktoś kto siedzi w polityce od 20 lat? Ktoś kto nigdzie nie pracował i zna się tylko na knuciu, sondażach bo nosił
@Podlasianin_bozy: A ty byś na jego miejscu nie korzystał? Skoro ludzie i tak wybierają miernoty to co za różnica? Franek nie przetrąbił kasy, teraz inwestuje w Białymstoku, tu dostanie trochę z UE i będzie miał dolce vita.
A że z KE - no skądś musiał, to miał z Konfy albo Wiosny?
@Podlasianin_bozy:
+ zna języki
+ jako sportowiec na pewno jest normikiem i umie rozmawiać z ludźmi
+ dorobił się siana więc nie będzie kraść xD
+ Franek poza tym, że był piłkarzem jest biznesmanem, ma kamienice w centrum Białegostoku, prowadzi też jakieś inne biznesy

Podaj mi plusy Jurgiela albo innego łebka z PISu - oprócz tego, że są długo 'politykami' i pili wódkę z każdym w regionie.
@hamskloss: maja na pewno większe obycie i doświadczenie w polityce. Ale ja im nie wierze w ciemno i nie uważam ich za jakiś super polityków. Mnie może bardziej boli ze Franek postawił na szali swoją renomę przy ludziach z którymi się teraz obraca. Do stracenia dużo ma nie prawda? No chyba że ma to kompletnie w dupie to inna sprawa. Btw. Nie jest trochę siara afiszowanie się i robienie fotek z
@Podlasianin_bozy: raz że w UE nie nabroi, a dwa że nie ma nic do stracenia, bo co reklam i tak nie kreci, na biznes to nie wpłynie, najwyżej że nie zrobi wielkiej kariery w polityce. Jagna Marczuaitis teraz jest w PE z PO, zaszkodziło jej to? A osobiście nic nie mam do Komorowskiego i Kwacha, tym bardziej że w tym kraju 99% polityków to pożyteczni idioci i alkoholicy.