Wpis z mikrobloga

@Syn_Krzysztofa: co nie znaczy, że w innych egzemplarzach nie jest tak samo (dam sobie głowę uciąć, że jest). Sam się nad tym kiedyś zastanawiałem i można obserwować to na każdym telefonie (przynajmniej z androidem).
@TadeuszTramadol #!$%@? tego calego Huaweia. Sam pisalem o tym jakis czas temu ze pamiec znika #!$%@? wie na co. Jade na p9 lite i mam autoaktualizacje wylaczone, nic niw wgrywam, zdjec nie robię a co chwile nie ma pamieci i komunikaty #!$%@? o czyszczeniu, problem w tym ze nawet nie mam.juz co usuwac xD
Przez wiele lat przerobilem wiele telefonow i musze przyznac, ze jedna jedyna firma z ktora nigdy nie mialem
@Insane_Mike: ja lubię Huaweie, możliwe że pójdę w jakieś P10, siostra i jej chłopak mają i są spox. No ale tutaj ewidentnie po którejś aktualizacji coś zepsuli - jeśli masz jakąś aktualizację systemu to wrzuć, można by też spróbować wgrać na nowo system z pliku. Spróbuj wyczyścić partycję cache'ową (wyłączasz telefon, włączasz do recovery trzymając power+volume up i wybierasz wipe cache partition). No nie popisali się w tym modelu, nie wiem