Wpis z mikrobloga

@elDaszko: w życiu bym tyle nie dał za volvo xc60 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najgorsze jest to jak zobaczysz trochę aut, poznasz to od drugiej strony. Widać jak producenci oszczędzają naprawdę groszowe sprawy. Szczególności, że znam właściciela nowej xc90 i to auto to naprawdę jest nie warte połowy swojej ceny.
@ZygmuntTamburino: nie, realnie nie utrzymałbym z tego segmentu w klasie premium. A przynajmniej mocno
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: Jeździłem różnymi autami. Od "5 letnich klas premium", po auta za ponad milion. Niestety - u mnie wyborem były właściwości foteli oraz pozycja za kierownicą. Ogólnie w mojej konfiguracji jest wszystko, co się dało w tamtym momencie dodać. :)

@ZygmuntTamburino T6 w wersji Polestar - wychodzi ponad 360 koni. 99% jazdy cykl mieszany w trybie dynamic. Raczej bawię się autem, niż przestrzegam zasad eco driving. ( ͡º
  • Odpowiedz
@ZygmuntTamburino: 185 :) Problemem jest kąt kolan. Mam wrodzone problemy z kolanami, które odezwały się w wieku ok 30 lat - właśnie między innymi przez jazdę autami, gdzie się "leży". :) Od teraz siedzę z pełnym podparciem ud tak, że pięta tylko lekko dotyka wycieraczek na podłodze.
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: Byłem w stanie wydać na auto i 2x więcej (i tak leasing ( ͡ ͜ʖ ͡)). Niestety konkurencja nie miała mi nic do zaoferowania w tej kwestii. :) Nie chciałem też tak dużego auta, jak XC90. Żona jeździ kombiakiem klasy premium - starczy nam dzieciowozów. :)
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn Dokładnie to samo, co "wielokontury z merca" ma Volvo. Za dopłatą circa 15k pln :) Grzanie tyłka, masaże, wentylacja, dmuchanie konkretnych stref. Myk polega na tym, że ŻADNE auto w jakim siedziałem (za kierownicą oczywiście) nie pozwalało na tak dobre podparcie uda, aby kolano miało stały kąt podparcia między podłogą a końcem fotela.
  • Odpowiedz
@ZygmuntTamburino: nie mierz innych swoją miarą jak pisałem. 14 cali to masz felgi u siebie, ja mam takie tarcze hamulcowe...
@elDaszko: zbadam temat w wolnej chwili. Masaże w takich autach to zazwyczaj ruchy poduszki lędźwiowej czy delikatne ruchy fotela, dopiero w takim segmencie F jest realnie masaż masaż :)
  • Odpowiedz