Wpis z mikrobloga

Witam :) Dziś przedstawiam długie, zaległe podsumowanie ankiet za okres 18 - 26 maja 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 19, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 9
2) Life Points - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
3) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
5) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
6) SW Panel - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
7) Market Agent - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
8) Epanel - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
9) Zymetria - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Ankieta w Zymetrii miała formę konkursu z okazji Dnia Mamy - to dało uczestnikom możliwość wygrania dodatkowych nagród.

Pierwszy raz (od dłuższego czasu) udało mi się wypełnić ankietę z Opinie.pl za 1050 punktów :)

Ukończyłam również dzienniczek o napojach w Klub Kantar, za który uzyskałam 1000 punktów.

Pozdrawiam, Marta

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek #paypal
  • 2
@jarezz: Podsumowanie miesiąca już niebawem, zapraszam do śledzenia #dziennikpracy. Tam również znajdują się podsumowania zarobkowe poprzednich miesięcy. Jeżeli chodzi o czas, to w skali miesiąca można założyć 10 - 20 godzin (w zależności od ilości paneli, ilości i czasu trwania ankiet itp.).