Wpis z mikrobloga

Jakubiak o Korwinie po wyborach: "Janusz to fajna, barwna nieprzewidywalna postać, ale problem jest taki, ze czasami przez swoje zachowania szkodzi sam sobie i innym. A najbardziej niepokojące jest to że jego uczniowie zachowują się dokładnie tak samo jak on. Nie wiem czy takim samym składem wystartujemy w pazdzierniku". W punkt.
#konfederacja #wybory #korwin #4konserwy
  • 21
@grucki: Wystarczyłoby, że Korwin przed wyborami zamknąłby mordę na tematy, które powodują, że ludzie mają go za oszołoma. Nawet nie musiałby mówić to co ludzie chcą usłyszeć, tak jak politycy wiodących partii.
@grucki: co za bezczelny typ. Sam powinien w pierwszej kolejności polecieć. Ja tego nie rozumiem, Janusz całą kampanie był cicho, praktycznie się nie udzielał, pod koniec to już w ogóle i co? I jajco, nadal są ludzie, którzy widzą w nim źródło porażki. To jest niepoważne i jeśli ten wspaniały człowiek ma być w ten sposób traktowany przez "kolegów" z koalicji to najlepiej będzie jeśli na jesień wystartuje w pojedynkę, bez
@grucki: @Poro6niec: To mógłby się Korwin opanować i zacząć te rzeczy mówić bardziej łagodnym językiem. Jak to jest, że lewacto swoim delikatnym i zawoalowanym językiem potrafi przekonać do najbardziej pokręconych, zboczonych i szkodliwych pomysłów?
@grucki: Ten sam Jakubiak co nie startował w okręgu nr.5 Czyli miedzy innymi tam gdzie ma swoje browary? Z tego co słyszałem to w Ciechanowie tak nawywijał ze ze głosów by nie dostał wcale.
@grucki: Nie ma co przesadzać że tyko Korwin jest winny...podczas kampanii był względnie spokojny. Wymysły Mentzena moim zdaniem też podniosły poparcie, z racji tego że byli przemilczani w tv. Jakubiak niech nie szarżuje bo jak będzie chciał robić jakiś twór, to skończy z 2 procentami i tyle.
Prawda jest taka, że #!$%@?ła ich frekwencja (głównie), do spółki z mediami. Przy normalnej frekwencji nikt by dziś nie marudził, a gdyby nie te