Wpis z mikrobloga

Jeśli jesteś brzydkim aspołecznym kurduplem bez znajomych i dziewczyny to nie możesz mieć prawdziwej depresji, tylko udajesz dla atencji. PRAWDZIWĄ depresję mogę mieć tylko bananowe Julki ze strzeżonego osiedla i alternatywno-ironiczne Marceliny słuchające ćpających syrop na kaszel zautotune'owanych Oskarków z soundclouda.

#przegryw ##!$%@? #stulejacontent #p0lka #tfwnogf #feels #rozwojosobistyznormikami
  • 20
@Zawilecc: gdyby nie był incelem to nie wszedłby do polityki, nie byłby taki zawistny, nie byłby taki upośledzony społecznie... on chciał, ale nigdy nie mógł się przełamać, wyjśc do ludzi, pobiegać, spotykał się z innymi przegrywami w piwnicy, ale to takie kółkp wzajemnej adoracji karmiące się bezradnością i frustracją
@MilionoweMultikonto: Typie prześledź jego historię, a nie tu teorię tworzysz. Jarek jest ukierunkowany na cele jak głowice Izraela w Iran i seks go po prostu nie obchodził, a przynajmniej od dawna nie obchodzi. Byli już tacy ludzie w historii świata, co mieli #!$%@? bo ważniejsze było co innego.

Żaden z niego incel, incel użala się po forach, że nie może zaruchać - a Jarek jest #!$%@? z innych powodów akurat (
Jeśli jesteś brzydkim aspołecznym kurduplem bez znajomych i dziewczyny to nie możesz mieć prawdziwej depresji


ALE ZA TO MOŻESZ STEROWAĆ KRAJEM Z TYLNEGO SIEDZENIA BĘDĄC ZWYKŁYM POSŁEM XDDDD
@Eugeniusz_Zua: Kojarzysz ten wywiad, w sensie gdzie to czytałeś (chętnie bym przeczytał) ? To ciekawe, bo ja czytałem wywiad z nim sprzed kilku lat, który dotyczył właśnie samotności i z tego co mówił ciężko go wciągnąć w definicję incela.