Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś ma 2 bombelki, od lipca dostanie 1000 zł. Jeśli ktoś ma 3 brzdonce, dostanie 1500 zł miesięcznie. Praca za 2000 zł robi się nielogiczna

Wypłata 500+ na każde dziecko w rodzinie zacznie się w.... październiku, z wyrównaniem od 1 lipca
1500 x 4 miesiące (lipiec-październik) = 6000 zł jednorazowo

Wybory do Sejmu odbędą się w... październiku

Matematykę pozostawiam wam

#bekazpisu #polityka #socjalizm
spere - Jeśli ktoś ma 2 bombelki, od lipca dostanie 1000 zł. Jeśli ktoś ma 3 brzdonce...

źródło: comment_LUWGvVxcRH5X6nW8oyovtYSjD1EhHayO.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@spere: Tak działa wolny rynek, jeżeli pracodawca ma płacić tak niskie kwoty to ja się nie dziwie, że im się pracowac nie chce. Niech da więcej albo zamyka biznes, wolny rynek nie znosi januszy biznesu
  • Odpowiedz
@spere: po likwidacji kryterium dochodowego więcej środków trafi do ludzi bogatych niż do biednych. Biedni łapali się już teraz na świadczenie. Bogaci zobaczą tylko dodatkowy przelew na koncie.

A wypłata po wakacjach jest średnio trafiona, bo bombelki pojadą dopiero na ferie..
  • Odpowiedz
@spere: tiaaaa praca stanie się nielogiczna, no bo to przeciez logiczne, że lepiej olać pracę za 2k jak się ma 1,5k z socjalu niż mieć 3,5k w sumie, to przeciez takie #!$%@? logiczne, ja #!$%@? ()
  • Odpowiedz
ale dupa pieczexD


@minimoj: nigdy nie wiesz czy nie jestem ruskim / niemieckim/ amerykańskim/ chińskim / żydowskim trollem, i nie cieszę się co się z Polinem wyprawia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 6
@vateras131 wniosek dostajesz na termin zatem ci z trójką dzieci dostają od drugiego dziecka o ile przekraczają dochody. Więc na drugie i kolejne dzieci wypłaty wpadają. Napiszą wniosek od pierwszego i za te dostana wyrównanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@spere: #!$%@?łeś (jak zwykle), bo raz, że to właśnie od października wpłata 500+ nie będzie w żaden sposób uzależniona od dochodów, więc nie widzę powodów żeby rezygnować z pracy. Po drugie, ci co mają 3 dzieci już dostają 500+ na 2 dzieci, więc ich dochód nie wzrośnie im tak drastycznie, jak to pokazałeś. Trochę matematyki i logicznego myślenia i się, chłopaku, gubisz.
  • Odpowiedz