Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, tu #rozowypasek lvl 26. Wiem, że to głupio zabrzmi, ale mój introwertyzm, sumienność, pracowitość i zaradność sprawia, że w sumie nie mam znajomych. Skończyłam tzw.,, dobre studia" i większość pseudoznajomych miała o to straszny ból d--y, że oni w perspektywie mają jedynie korpopracę, a ja w sumie mogę sobie lecieć w dowolne miejsce na świecie i i tak przyjmą mnie z otwartymi rękoma. Ponadto jestem książkoholikiem i czasem po prostu potrzebuję czasu dla siebie i żeby odpocząć od towarzystwa innych osób, czytaj #introwetyzm. Może jest tu ktoś, kto ma podobnie i chciałby porozmawiać? :))

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czy to u ciebie introwertyzm, czy faktycznie uważasz się za lepszą, ale sam kontakt, wyjście czy, rozmowa na luzie z takimi osobami wystarcza, tzw dopasowanie się do stada, chyba, że żelbetonowy kloc jest po którejś ze stron, która skutecznie to odrzuca, dobrze by było poznać stan rzeczy i powód dlaczego tak cie widzą, ja uważam, że mam nieco luźniejsze podejście niż osoby z moich studiów, więc spora
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobnie. Lvl 30, znajomych brak - jeśli są to w innych województwach, krajach a ludzi z pracy nie licze. Z tym że studia mam beznadziejne jeśli chodzi o karierę :( Tindera odradzam. Jeśli jesteś ładna to prędzej spotkasz Harrego Pottera niż normalną osobę. Jeśli jesteś poniżej oczekiwań tylko się rozczarujesz.
  • Odpowiedz