Wpis z mikrobloga

Dlatego właśnie mam nadzieję, że nigdzie nie ma takiego skrzyżowania. Ja będę jechał prosto, mając pierwszeństwo, a wyskoczy mi taki @sked i #!$%@? będąc święcie przekonany o swojej racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HenryMorgan: ej mirku to się nie zrozumieliśmy, ale o tym całym czas piszę i jest ten post, że ludzie się nie znają i mają teorie trochę z dupy (nawet wrzuciłem jakiś komentarz jakiegoś typa, że to niby autobus ma pierwszeństwo) a ty tu, że ja tak twierdzę XD PS zawodowcem nie jestem, ale znaki i sygnalizację jeszcze ogarnę, więc możesz być spokojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zwątpiłem i liczę że to był bait mimo wszystko


@sked: Czyli musisz wyrażać się jaśniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołasz osoby wskazujące na osobówkę i piszesz, że "masz nadzieję, że to była zarzutka", po czym dajesz zdjęcie jak według ciebie to wygląda. Przynajmniej ja tak to zinterpretowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sked: Muszę cię zmartwić, to żaden bait, ludzie serio są tak głupi. Jakoś chyba rok temu, kiedy ta "zagadka" była bardzo popularna, zrobiłam wpis z wszystkimi dotychczasowymi wpisami w tagu z tym obrazkiem, zaraz poszukam i ci podrzucę jeśli znajdę, będziesz mógł sobie poczytać więcej raka. ( ͡° ʖ̯ ͡°)