Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema miruny i mirenie. Mam bielactwo od malego ale bardzo male. Dla kogos kto nie ogarnia co to jest, to nawet nie zauwaza. Jednak ostatnio pojawiaja mi sie plamy na twarzy. Odkrylem tez rok temu, ze mam hashimoto. Myslicie, ze biorac leki na tarczyce znikna mi te plamy? Obie choroby maja zrodlo autoimmunologiczne wiec logicznie rzecz ujmujac... #bielactwo #hashimoto #tarczyca #niedoczynnosc #choroby #zdrowie #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:"Odkryles" rok temu, ze masz hashimoto i jeszcze nie bierzesz lekow? xD Moze idz lepiej do lekarza zanim zaczniesz sam sie diagnozowac przez google. Pozdro dla twojej tarczycy jesli faktycznie cos jest na rzeczy xD
  • Odpowiedz
AnonimowaRóżowa: Leki są na niedoczynność tarczycy spowodowane hashimoto, nie na samo hashimoto. Hashimoto przeważnie się nie leczy, jedynie jego objawy. Wiem, że słowa hashimoto i niedoczynność tarczycy są używane zamiennie ale jest to błędne. Hashimoto to choroba autoimmunologiczna przy której twój organizm atakuje twoją tarczycę. Można mieć hashimoto i nie mieć niedoczynności tarczycy (przynajmniej przez jakiś czas). Niedoczynność tarczycy może być spowodowana hashimoto ale nie musi, może być wynikiem innych chorób,
  • Odpowiedz
ZakochanyPrzegryw: @costelo: @somskia: @lifefitness: jesteście głupsi niż ustawa przewiduje. macie 15lat?
@ArtyQ: dziękuję za info. według mojej endokrynolog powinienem brać cały rok pomimo tego, że mam w normie... Brałem przez kilka miesięcy i nie zauważyłem poprawy.
@AnonimoweMirkoWyznania: dzięki anonimowa różowa za wyjaśnienie. oczywiście leki biorę już długi czas, ale nie widzę by to zatrzymało powstawanie nowych plam.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

jesteście głupsi niż ustawa przewiduje. macie 15lat?


Chciałbym mieć znowu 15 lat, ale z dzisiejszą wiedzą. O stary, jakim ja byłem wtedy gamoniem i nie wiedziałem nic o niczym. Gdybym wrócił się w czasie nie przepuściłbym kilku świetnym dziewczynom którym się podobałem, mniej siedziałbym na komputerze i byłbym bardziej asertywny. O zdrowie bym bardziej zadbał. Masturbację bym rzucił w cholerę, jestem pewien, że jest bardzo szkodliwa, szczególnie w tym niestabilnym
  • Odpowiedz
BezwzględnaRozowypasek: @costelo: @somskia: dobra prostaki inaczej. Skoro nic nie wnosicie do watku, to po co sie wypowiadacie? Typowa roxowa bezbek i przegryw. Ja pisac umiem ale wy czytac juz nie. Sam stwierdzilem hashimoto prywatnymi badaniami. Ale pewnie wasze puste lby tego nie wziely pod uwage. Za off top na tagach powinny byc bany bialkov

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@somskia: Chodź mu wpie*dolimy za garażami. Duży i silny jestem to dam radę, ty będziesz stała na czatach czy pały nie jadą.

Ps Moja głowa nie jest pusta, jem niom i jest pełna zębów. I kto jest teraz głupi głupek?
  • Odpowiedz