Wpis z mikrobloga

Potwierdzam Madzia dyplom ma kupiony/ ktoś za nią zdał te studia całe albo w ogóle brak. Podczas dzisiejszego quizu nie dość, że nie znała odp na zadne pytanie i pokazała, że jest totalną amebą to jeszcze nie znała odp na pytanie ze swojej dziedziny, którą studiowała 5 lat!!! A pytanie jest na poziomie 1 klasy liceum z biologii albo nawet gimnazjum/podstawówki. Jakie organellum wytrwarza energie. Ta laska nawet nie odróżnia organu od organellum. Nie ma szans studiować Biotechnologię Żywności 5 zasranych lat i nie wiedzieć podstawy takiej jak z czego się składa komórka. Matko boska. PRZERAZAJACE.
#bigbrother
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@corryand: oczywiście, że powinna to wiedzieć. Ale cóż wymagać od osoby, która mówi - "trzecie koło u wozu" albo "te, no te....2 wieże (WTC) etc. Totalny dramat. Ona nie jest dla mnie słodka tylko ... głupia no!
  • Odpowiedz
@corryand: No ja biologię miałam do 8 klasy i pytanie nie było trudne(w technikum już nie było tego przedmiotu) i po wielu latach jednak człowiek jakieś podstawy pamięta. Magda jest zwyczajnie..nieprzystosowana do życia, może studia w UK (w Anglii czy też Szkocji nvm), też nie były wymagające. Jak ktoś wejdzie na stronę jakąkolwiek "studiuj w UK" - kto płaci ten studiuje. To nie POLSKA Polibuda.
  • Odpowiedz
Jesli miałyby to byc studia zaoczne płacisz-zdajesz to ja z chęcią przygarnę te adresy. Siostra na biol-chem ma podstawy po pol ang i łacinie, jest trudno! Chłopak na inż. BHP też w ch* koszą....Gdzie te studia za kasę? :D
  • Odpowiedz
@Kamelajna: a widzisz mi umknęło nawet to o 2 wieżach.. to dopiero jest dramat. Już walić to mitochondrium ALE nie znać takiej tragedii, czegoś czym żył CAŁY świat.. nie ogarniam... ;oooooooooooooo nawet ciezko ubrac w słowa ten szok, bo to to pewnie nawet zapytani pod śmietniczkiem pijaczki osiedlowe pewnie wiedzą.
@MiroslawaWykop: też mi się wydaje, ze to nie był na pewno Uniwersytet w Edynburgu, tylko jakaś niszowa, prywatna
  • Odpowiedz