Wpis z mikrobloga

Dej no panie Tarantino mnie już tego hiciora!!

W ogóle przypomni mi ktoś inną, dużą, hollywódzką produkcją, w której zagrał Polak? Przychodzi mi do głowy tylko "Salt" z Olbrychskim. Było coś jeszcze takiego, żeby nie cofać się do XX wieku?

#film
waro - Dej no panie Tarantino mnie już tego hiciora!!

W ogóle przypomni mi ktoś in...

źródło: comment_OoAuubkRafQKuRJKS32Crfwa3eRnbgww.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@empe12: nie, nie pomyliłeś. Były dwa filmy o dywizjonie 303, z czego jeden był polski (notabene chłam) i ten drugi (z Dorocińskim), którego nie oglądałem. Po prostu nie mam pewności czy to była produkcja amerykańska (hollywódzka), bo chyba prędzej brytyjska.
  • Odpowiedz
4 minuty z Zawieruchą, ae to zawsze coś


@waro: Na trailerze pojawia się aż w 3 ujęciach, więc może będzie trochę więcej tego czasu antenowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@waro: zależy o jakie role pytasz. Polacy pojawiają się w wysokobudżetowych filmach w Hollywood, ale najcześciej w małych rolach. W "Salt" zagrał jeszcze Olek Krupa, który grał również w "Szybcy i wściekli 8" i "X-Men: Pierwsza klasa". Izabella Scorupco, która grała w GoldenEye. W "Avengers" zagrał Jerzy Skolimowski. W "Aladynie", który teraz jest w kinach, pojawił się Kamil Lemieszewski, który również wystapił w "Solo: A Star Wars Story" oraz "Dumbo"
  • Odpowiedz