Wpis z mikrobloga

To jest jakis ewenement kutwa xD
Ja wiedzialem, ze jak tylko wyjdzie ten #wiedzmin to ból zadów kucy masturbujących sie do ksiazek Sapkowskiego bedzie gigantyczny i bedzie wytykanie kazdego detalu wraz z cytatem z ksiazki xDDD „Geralt by nigdy tego nie zrobil”, „Ciri by tak nie powiedziala”, „W ksiazce przed karczmą nie było drzew”. Ale ten serial jeszcze nie wyszedl, a kazdy szczegól, ktory wycieknie z planu to coraz wiekszy trzask dupy xD To zjawisko beda opisywac naukowcy na calym świecie. #netflix
  • 27
czy to nie Ty srałeś się na tagu o grze o tron, że sezon nie jest taki jaki być powinien w Twoim odczuciu? I nazywasz kucami innych, którzy by chcieli wiernie odwzorowany klimat książek? Czy po prostu wpisałeś zarzutkę i liczysz na atencję?


@Kredyt0Procent: tylkoze gra o tron jest obiektywnie #!$%@? (tzn ostatni sezon)
wiedzmin moze byc swietny a mimo to inny niz ksiazka
ja osobiscie chcialbym zeby to byla zupelnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kredyt0Procent: to dwie zupełnie inne rzeczy. W przypadku opa serial jeszcze nie powstał a ludzie już mają ból dupy, że nie jest 1:1 z książką. W przypadku GoT serial wyprzedził w wydarzeniach książki więc nie ma tu mowy o zgodności z materiałem źródłowym.
@mariusz-skorp: Pony, jeśli masz na myśli Zerrikanie, to co powiesz o tym, że w polskim serialu dokonano wg. poniaków tobie podobnych white washing i czarnoskóre aktorki zastąpiono białymi? To też skandal i nie trzymanie się kanonu czy w tę stronę jest ok? Bo nie widziałem ani jednego komentarza na ten temat.
@wcfilmowe: nie wiem, nie oglądałem serialu ale obstawiam, że raczej nie mieli budżetu w tamtych czasach aby ściągać tylu negroidalnych ludzi a netflix raczej ma i środki i pomoc samego Sapkowskiego więc takie błędy nie powinny występować kucu
jeśli masz na myśli Zerrikanie, to co powiesz o tym, że w polskim serialu dokonano wg. poniaków tobie podobnych white washing i czarnoskóre aktorki zastąpiono białymi


@wcfilmowe: bo może w serialu były dużo poważniejsze problemy z trzymaniem się kanonu, że o takie pierdoły już nikt nie dawał #!$%@?? XD
a później jak się doczekają to narzekają bo interpretacja scenarzystów i reżysera nie wygląda idealnie tak jak wyobrażali sobie


@Andi128: a widziales zbroje nilfgardczykow? XD Bo fajnie sie tak #!$%@? ogolnikowe farmazony, ale to co zrobili nadaje sie co najwyżej do power rangersow na strój kitowców. Pewno sa i ludzie ktorym przeszkadza absolutnie wszystko i każda zmiana, ale ja, jako fan, nie miałem dotąd problemów, znam także jednego MEGA zainteresowanego tym
@skejwen no ma, bo GoT był wzorowany na książkach do 4 sezonu. 5-6 to scenariusz pisany z pomocą autora książek, a 7-8 już w całości napisali scenarzyści sami (dlatego jest takim gównem ( ͡º ͜ʖ͡º). Co innego czepiać się że niedokładnie odwzorowano w serialu to co jest w książce, a co innego czepiać się że 8 sezon serialu jest gównem, bo scenarzyści nie potrafią wymyślić fajnej historii.
@Andi128 akurat "marsjanin" był zrobiony całkiem dobrze. Fakt, nie było paru rzeczy z książki, ale wiadomo że byłoby to niewykonalne, ponieważ film trwałby jakieś 3 godziny (na polsacie z 3,5).
Niepoważne było że w roverze nie było śluzy no ale co my zrobimy ¯_(ツ)_/¯.