Wpis z mikrobloga

@mannoroth Ja to zacząłem już odbijac piłkę, jak mi kobieta coś przypomina że gdzieś byliśmy, odpowiadam: Nie pamiętam, pewnie z innym tam byłaś.
i obserwuje mind fuck na jej twarzy.


  • Odpowiedz
@mannoroth:

* wybieramy film na netflixie *
Ona: moze ten
Ja: już to widzieliśmy
Ona: na pewno z inną dziewczyną oglądałeś
* film 2017, jesteśmy razem 4 lata, na bank oglądaliśmy razem tylko grzebała w telefonie *
  • Odpowiedz
@t0bor: Byś na mnie trafił to bym Ci jeszcze wypomniała jak ubrany byłeś ty, jak ja i co się działo w międzyczasie, znalazła na to zdjęcia i inne dowody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mannoroth: u mnie to raczej:
Mąż: a, nie mówiłem Ci jak....
Ja: mówiłeś. Tysiąc razy.
Mąż: na pewno nie mówiłem, musiałaś od kogoś słyszeć coś podobnego i mnie mylisz.
(°°
  • Odpowiedz
@mannoroth: Jakie to #!$%@? życiowe xD Opowieści w sumie najgorsze. Zaczyna się temat o tym co było, różowa zaczyna rzucać doświadczeniami i tekstami o swoich ex, ja słucham i odpowiadam rzeczowo. Kiedy pyta się jak u mnie z tym było, zaczynam coś mówić i nagle jest już #!$%@? i nie chce słuchać o "tych szmatach" xDD
  • Odpowiedz
@mannoroth: i to samo w druga strone xD jestesmy ludzmi wszyscy sie ze wszystkimi jebia bo tak zostalismy stworzeni. Trzeba to zaakceptowac po prostu i nie wyobrazac sobie jak ex w nia wchodzil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz