Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś, jakieś służby lub jacyś urzędnicy nie wiedzą do kogo się zwrócić z jakimś problemem, to można na przykład do prezydenta


@976497: odleciałeś kompletnie. To nie jest prezydent Polski tylko Warszawy. Po kiego służby w Krakowie mają się zgłaszać do prezydenta Warszawy zamiast Krakowa? Śmieszy mnie taka nieudolna obrona. Według Twojej logiki korzystny byłby burdel, w którym służby nawzajem zgłaszałyby się do prezydentów różnych miast, bo same nie wiedzą
  • Odpowiedz
#!$%@? miejcie trochę RiGCZu przecież sytuacja powodziowa w Krakowie nie wymaga od prezydenta Warszawy wyjazdu w tamte storny. Czemu przez gardło wam nie przejdzie że przyjechał się polansowac?


@grucki: a co da, że Morawiecki się przejedzie i poćmoka przed kamerami? Wszyscy są sobie równi...
  • Odpowiedz
@976497: No niestety modlitwa nie pomogła. Tak jak Polska polityka gospodarki wodnej prowadzona od 30 lat przez wszystkie rządy. Natomiast jego przewieziona jak i innych za nasze pieniądze dupa tam też nic nie pomoże słonko. Taguj #60groszyzawpis bo widzę, że ostrą wojenkę ideologiczną z samym sobą prowadzisz. Nie wstyd ci, że do niczego więcej się nie nadajesz tylko do klepania w klawiaturkę jako troll konto? Zastanów się nad
  • Odpowiedz
@Morguliusz @Ogau: To teraz jedną rzecz zrób - udowodnij to, co piszesz, paranoiku. Jeden grosz przelewu wykaż, lub choćby uścisk mojej dłoni z kimkolwiek nawet daleko powiązanym z prezydentem Warszawy.
Ja nawet w Polsce od dziesięcioleci nie mieszkam, ale widzę z perspektywy jak w Polsce jest i sobie to komentuję - bo mam czas i mogę.
Nawet na nich nie głosuję, ale widzę, że lepiej działają, niż PiS.
  • Odpowiedz
  • 2
@976497 może powinni zrobić w tym Krakowie zjazd wszystkich nadwiślańskich miast? To by dopiero kakusom pomogło xD.

To jest zwykły polityczny lans, wszyscy politycy pchają się tam gdzie się coś dzieje. Zresztą to są zwykle podtopienia do tego lokalne a nie powódź z 97r.

Musiałoby naprawdę padać w całej Polsce żeby Warszawie coś zagroziło, do tego wylaloby w 100 innych miejscach zanim puściły by wały w stolicy.

Co do samej pomocy
  • Odpowiedz
@Morguliusz: W tej chwili czekam na znajomych, więc sobie komentuję, bo mam wolny czas. Ty widocznie piszesz jedynie wtedy, gdy ktoś Tobie płaci - bezmyślnie, ale zgodnie ze zleceniem (skoro innych o to posądzasz, nie mając pojęcia, że można inaczej).
  • Odpowiedz