Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Już wiem co czują #rozowepaski w aplikacjach randkowych. Bedąc młodym, szczupłym bi jestem zasypywany przez wiadomości od starszych typów którzy nie mają zdjęcia. Co za creepy. Kilku do mnie zagadało, a ja piszę że nie gadam z kimś kto nie ma zdjęcia. Jeden wysłał zdjęcia twarzy, brzucha i pisał że jest wykształcony, ma dobrą pracę i jeszcze podał numer telefonu. Nawet nie dadzą się oswoić, tylko od razu chcą się spotykać. I to w dodatku mając prawie pusty profil.

To może wydawać się śmieszne, ale mi wtedy do śmiechu nie było. Nie chcę blokować i być chamem, staram się dawać jakieś wymijające odpowiedzi, ale czasem mam aż ciarki. Nigdy nie spotykałem się z nikim z internetów, więc tymbardziej się boję. Bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze.

Nie podrywajcie jak ci kolesie. Uzupełniajcie profil - bez pokazywania twarzy też się da. I opis też uzupełniajcie.

#tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #gownowpis #oswiadczenie #creepy #creepystory #datezone
  • 12
  • Odpowiedz
@Borealny zauważ to, że jeżeli tak robi 90% społeczeństwa męskiego to to 10 % nie ma szansy przebicia, sądzę, że sam nie zwracasz uwagi na tych którzy nie posiadają tindera/Instagrama przykre lecz prawdziwe sam należę do tych 10% i jest ciężko
  • Odpowiedz
@Czesc100: Tak, serio. ( ͡ ͜ʖ ͡) To że jestem bi nie oznacza że sypiam z każdym. ¯\_(ツ)_/¯
Właściwie to nawet nie zacząłem. XD Odnośnie innych facetów, to nie mam pojęcia jak to wygląda u nich.
  • Odpowiedz
@Czesc100: Sugerujesz że ludzie którzy korzystają z aplikacji randkowych są bezwartościowi i źle się prowadzą? Myślę, że zdarzają się takie przypadki, ale jest tam sporo osób które są samotne i szukają ciepła drugiej osoby, kogoś do przytulenia i pogadania. Aż mi się zrobiło przykro jak czytałem niektóre wiadomości.

Nie ma żadnego etosu czy kodeksu postępowania na portalach randkowych. Każdy robi to na swój sposób. Czasy się zmieniły, zagadywanie obcych na
  • Odpowiedz
Właśnie zachowanie takich kolesi sprawia, że znaczna większość różowych pasków, a nawet pary, które zachowują się jak singielki (XD) nie chcą zaczepiać pierwsze. Jak już chcą to zrobić, to najczęściej wchodzą na profil dwa razy lub oglądają zdjęcia, myśląc, że w ten sposób zaczepią... IKSDEEEE
  • Odpowiedz