Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Już wiem co czują #rozowepaski w aplikacjach randkowych. Bedąc młodym, szczupłym bi jestem zasypywany przez wiadomości od starszych typów którzy nie mają zdjęcia. Co za creepy. Kilku do mnie zagadało, a ja piszę że nie gadam z kimś kto nie ma zdjęcia. Jeden wysłał zdjęcia twarzy, brzucha i pisał że jest wykształcony, ma dobrą pracę i jeszcze podał numer telefonu. Nawet nie dadzą się oswoić, tylko od razu chcą się spotykać. I to w dodatku mając prawie pusty profil.

To może wydawać się śmieszne, ale mi wtedy do śmiechu nie było. Nie chcę blokować i być chamem, staram się dawać jakieś wymijające odpowiedzi, ale czasem mam aż ciarki. Nigdy nie spotykałem się z nikim z internetów, więc tymbardziej się boję. Bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze.

Nie podrywajcie jak ci kolesie. Uzupełniajcie profil - bez pokazywania twarzy też się da. I opis też uzupełniajcie.

#tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #gownowpis #oswiadczenie #creepy #creepystory #datezone
  • 12
@Borealny zauważ to, że jeżeli tak robi 90% społeczeństwa męskiego to to 10 % nie ma szansy przebicia, sądzę, że sam nie zwracasz uwagi na tych którzy nie posiadają tindera/Instagrama przykre lecz prawdziwe sam należę do tych 10% i jest ciężko
@Czesc100: Sugerujesz że ludzie którzy korzystają z aplikacji randkowych są bezwartościowi i źle się prowadzą? Myślę, że zdarzają się takie przypadki, ale jest tam sporo osób które są samotne i szukają ciepła drugiej osoby, kogoś do przytulenia i pogadania. Aż mi się zrobiło przykro jak czytałem niektóre wiadomości.

Nie ma żadnego etosu czy kodeksu postępowania na portalach randkowych. Każdy robi to na swój sposób. Czasy się zmieniły, zagadywanie obcych na ulicy,
Właśnie zachowanie takich kolesi sprawia, że znaczna większość różowych pasków, a nawet pary, które zachowują się jak singielki (XD) nie chcą zaczepiać pierwsze. Jak już chcą to zrobić, to najczęściej wchodzą na profil dwa razy lub oglądają zdjęcia, myśląc, że w ten sposób zaczepią... IKSDEEEE