Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1094
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 333
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grzolsat: na pewno dysleksja rozwojowa, zaburzenia psychiczne, iloraz w dolnych granicach normy, lub lekkie upośledzenie.
  • Odpowiedz
@qjava no i co: podskoczył poziom szczęścia, że tyle plusów i wykopki złapali heheszki? Szkoda tylko, że przy tym wystawiasz na publiczne pośmiewisko dziewczynę z zaburzeniami. Nie wiem czy jesteś nauczycielem, ale jeśli tak to współczuję szkole - i nie wiem czy wiesz, ale ludzie mogą mieć różne zaburzenia wsplywajace na naukę chociażby i to nie powód by się od razu z kogoś naśmiewać publicznie

Trochę empatii ludzie
  • Odpowiedz
@qjava: przykre, że wstawiasz taką rzecz tutaj. Jeśli jesteś nauczycielem to bardzo źle to o Tobie świadczy. Mamusi nie usprawiedliwiam, ponieważ prawdopodobnie nieświadomie krzywdzi swoje dziecko, ale owa bezczelna uczennica to zagubiony dzieciak. Bezczelność u dzieci nie bierze się znikąd. Zamiast zbierać tutaj plusy, zastanów się jak jej pomóc, a nke kierujesz się niechęcią i stereotypami do uczniów. Żałosne, że wykopki tak chętnie naśmiewają się z innych, trochę empatii...
  • Odpowiedz
@qjava no ale co: jesteś nauczycielem czy nie? Jak tak: to po co dla plusów nasmiewasz się z dziewczyny? No po co? Chyba od nauczyciela powinno wymagać się choć minimum empatii
  • Odpowiedz
@qjava: Przez takich nauczycieli jak Ty, którzy wyśmiewają tę uczennicę nie mam ochoty wspierać strajku nauczycieli. Może jestem uprzedzona, ale dobry nauczyciel powinien dawać korepetycje takiej uczennicy, niż ją wyśmiewać na Wypoku...
  • Odpowiedz
@qjava: Ja się ogólnie zgadzam z tym, że te słówka są przydatne, ale w momencie gdy człowiek potrafi się już płynnie komunikować po angielsku. A przepraszam, mam wątpliwości czy dzieciaki w 8 klasie podstawówki to potrafią (wiem z własnego doświadczenia). Na co dzień i tak używamy małej puli słów, uczenie kogoś jak jest jagnięcina, żeby raz na rok wyjeżdżając na wakacje wiedział co zamawia moim zdaniem mija się z sensem.
  • Odpowiedz
@qjava:

zaburzenia psychiczne

Jakie?

Po drugie - czy sprawa fałszowania dokumentacji z Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Toruniu została przedstawiona dyrektorowi Poradni, dyrektorowi szkoły, policji oraz czy ktokolwiek poruszył ten temat na Radzie Pedagogicznej?
  • Odpowiedz
@Jechanka: xDDDD ale rozumiesz że składanie zdań jest po nauce słów? Pozatym nowych się uczy przez cały czas, a dzbanom które mają problemy całkowite jak z opisu opa wygląda wszystko jedno czy nauczysz ich "przydatnych" słówek jak i tak po polsku będą problemy je złożyć XD
  • Odpowiedz