Wpis z mikrobloga

ale prawda taka, że nawet znając słownictwo i tak staniesz jak wryty bo uja umiesz zdainie skleić tak na żywca :D
  • Odpowiedz
@spidero Czyli pójdziesz do restauracji gdziekolwiek w Europie(zazwyczaj wszędzie jest menu w języku lokalnym i angielskim) i nie będziesz wiedział czym są przystawki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kieres: ja #!$%@? kolejny co nie rozumie czym sa podstawowe slowa w 8 klasie a wyskakuje z porownanien do doroslego zycia :) przeczytaj caly watek nie chce mi sie poraz 5 pisac tego samego
  • Odpowiedz
@spidero czyli wedle ciebie podział na przystawki, dania główne i desery nie są podstawowe? XD
W 8 klasie podstawówki masz bodajże 15 lat, wystarczająco, by jeździć w wakacje za granice na obozy.
  • Odpowiedz
@qjava: i urodzi taka madka uszkodzony płód, który powinien być do usunięcia a potem udaje przed sama sobą, ze wszystko jest w normie.
Dlaczego nikt nie powie sprawdzam i gdzieś tej patologii zgłosi? Przecież ona ciągnie resztę normalnych dzieci w dół.
  • Odpowiedz
@qjava: śmiejecie się ale taka dziewczynka będzie nie groźna w przyszłości. Nawet jeśli uda jej się skończyć studia to nikt jej później nie powierzy odpowiedzialnego stanowiska więc po co zabierać jej lata życia KIEDY równocześnie seba i Mati nic nie robiąc i dewastujac szkołę zdają z klasy do klasy bo szkoła chce się ich jak najszybciej pozbyć. ¯\_(ツ)_/¯ serio wolę taką dziewczynę niż kogoś albo z zawyżonym ego co wyżej
  • Odpowiedz
@spidero: jak to nie przydadzą? Dowolny przepis czytasz - obierać się przyda, zamawiasz jedzenie i chcesz konkretne mięso - przydają się, potrzebujesz czajnika albo chcesz ugotować wodę i nie wiesz gdzie jest - pytasz. Chcesz zamówić przystawkę - znowu przydatne słówko.

Z tego wszystkiego nieprzydatny to chyba tylko ten barszcz jest xD
  • Odpowiedz
matka fałszuje opinie z poradni ( bez kitu wycina kawałki opinii, potem składa i kseruje bez fragmentów)


@qjava: Jeśli odziedziczyła choć trochę intelektu i kreatywności po matce, to ostro dajesz dupy że nie umiesz wydobyć jej talentu.
  • Odpowiedz
@qjava:

ziomek, wiesz że wrzucam tu różne ZANONIMIZOWANE kartkówki, również uczniów którzy mi w jakiś sposób zaimponowali.

Mordeczko, gówno mnie obchodzi co i w jakim trybie wrzucasz, sam fakt że to robisz okraszając lennyfejsami oznacza że nic się od czasu mojej radosnej edukacji nie zmieniło, a jedyne na co zasługujecie en masse to bynajmniej nie 1000 złotych podwyżki, tylko porządny obóz reedukacyjny, gdzie Wam się wyjaśni jak krowie na rowie
  • Odpowiedz
@alex-fortune: po przejrzeniu wątku myślę, że @spidero nie chodzi o to, że te słówka są niepotrzebne, bo warto je umieć. Chodzi o nieefektywne wykorzystanie czasu i rzeczywiście lepiej się uczyć płynnej komunikacji z nauczycielem niż specyficznych słówek. Na to przyjdzie pora w momencie wsiąkania w język, będzie mu brakować to sobie sprawdzi w translatorze, użyje raz, drugi i mu wejdzie w pamięć, a z możliwością swobodnej konwersacji nie ma
  • Odpowiedz
Nie chce mi się tu wołać wszystkich tych co twierdzą, że uczenie się takich słówek nie ma sensu. Słówka to jest najważniejsza część komunikacji. Nie ma sensu znać na tip top wszystkich 16 czasów bo nawet Anglik nie wie, że tyle istnieje w ich języku. Gdzieś tu widziałem kogoś kto pruł się o jagnięcinę. Zgłodniejesz za granicą a obok będzie kebab to co odpowiesz jak się turas jednego z drugim zapyta lamb
  • Odpowiedz
@night_witch95 A czy Ty umiesz czytać? Przeczytaj jeszcze raz cała wypowiedź a nie fragment tylko. Nie wydajesz się zbyt inteligentna, ale wierze że jak się skupisz i przeczytasz kilka razy to ogarniesz
  • Odpowiedz