Wpis z mikrobloga

Śniło mi się, że pojechałam do Hiszpanii. Faktycznie w sierpniu do niej jadę, ale chcę poprawić moją figurę, żeby móc ubrać coś innego niż trzyletni strój, jeszcze starsze krótkie spodenki i workowate koszulki. W tym śnie pojechałam do Hiszpanii z moją aktualną figurą. Obudziłam się zalana potem. Jutro ogarniam karnet na siłownię. Trzymajcie kciuki (,)
#mirkokoksy #bekazgrubasow
  • 45
  • Odpowiedz
@puchaty_lis: W maju Ci się przypomniało, że chcesz mieć figurę w sierpniu? No nieźle, trochę da się zrobić, trening 3 razy w tygodniu, jak masz dużo czasu to jeden dodatkowy dzień na kardio, dietka (ale nie jakieś 1000kcal jak to radzą niektóre pseudofitinstagramerki).
  • Odpowiedz
Wystarczy, że przestanę jeść takie rzeczy i będę ćwiczyć :D

@puchaty_lis: wydaje się proste, ale zmiana nawyków chyba nigdy nie jest łatwa ;) toteż przygotuj się na to, że może być ciężko, zwłaszcza że śmieciowe żarcie uzależnia. Jeśli można coś poradzić - nie staraj się od razu przerzucać się na jakąś super zdrową dietę, tylko raczej próbuj np. wprowadzać warzywa, które, lubisz do tego, co lubisz jeść, popróbuj "ciemniejszych" rzeczy,
  • Odpowiedz
@tak_ze_ten: Właśnie ja tak się odżywiam, uwielbiam warzywa, ciemne pieczywo. Wody piłam mało, ale powoli do przodu :)
Tylko właśnie te kebaby i pizze kilka razy w tygodniu sprawiały, że nie chudłam. Na szczęście nie tyłam, ale no waga stała. Jednak szkoła, stres, brak czasu na ugotowanie czegoś zdrowego robiły swoje :(
  • Odpowiedz
@konsumatumest: nie, niestety Twoja waga nie jest "spoko". Tzn mozesz sobie tak wmawiac itp no ale nie dziw sie ze na tle dziewczyn z ladna figura bedziesz wygladala blado.
Zejdz do 60 i wtedy mozna zaczac sie zastanawiac o mowieniu "spoko"

@puchaty_lis: w sumie 7 kg w 2.5 miesiaca jest realne bo masz nadwage i na poczatku kg zawsze szybko schodza (bo na pierwszy ogien idzie najlatwiej dostepny
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust zależy czym się kierujesz. Wg bmi moja waga powinna oscylowac w granicy 57-70kg. Jaka wg Ciebie jest słuszna waga? Jestem ciekawa. Parę lat temu miałam 58kg i kazdy się mnie pytał czy cos się stało, bo źle wyglądam.
  • Odpowiedz
@puchaty_lis: aha i nie chce Cie jakos krytykowac zbytnio ale z takim podejsciem :

porobię jakieś przysiady czy inne ćwiczenia siłowe, pobiegam na bieżni i jakoś do przodu :)


To niestety daleko nie zajedziesz. Albo realizujesz dokladny plan silowy i dietetyczny i masz wyniki, albo przyjmujesz postawe "porobie jakies tam przysiady i jakos to bedzie" i w sierpniu bedziesz wazyla 65,5
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Już biegnę do dietetyka, kupuję odżywki, białeczko
( )
Ja chcę po prostu coś porobić, dla zabicia czasu, ujędrnić ciało, a nie robić masę czy inne redukcje :)
A co do diety to wyrzucę z niej fast foody i tyle
  • Odpowiedz