Wpis z mikrobloga

Śniło mi się, że pojechałam do Hiszpanii. Faktycznie w sierpniu do niej jadę, ale chcę poprawić moją figurę, żeby móc ubrać coś innego niż trzyletni strój, jeszcze starsze krótkie spodenki i workowate koszulki. W tym śnie pojechałam do Hiszpanii z moją aktualną figurą. Obudziłam się zalana potem. Jutro ogarniam karnet na siłownię. Trzymajcie kciuki (,)
#mirkokoksy #bekazgrubasow
  • 45
  • Odpowiedz
@puchaty_lis: albo musisz być grubą lochą, ale wtedy te 3 miesiące na zdrowe odchudzanie to moze być ciężko. albo masz tak zrytą psychikę i samoocenę, że razi się odrobina tłuszczy na ciele. ale w sumie tylko w Polandii się ocenia po wyglądzie. jakoś nigdy nie rozumiałam tej schizy, że strój, plaża, hiszpania, grecja to trzeba się odchudzać. a po wakacjach znów można #!$%@?ć bo pod swetrami w zimie nie widać.
  • Odpowiedz
@puchaty_lis: ja mam 173cm i 65kg i mam totalnie #!$%@? xd ale spoko w sumie. powodzenia, ale nie ucinaj kalorii, bo w sumie to po co. ujędrnij ciało to wyjdziesz na tym dużo lepiej, serio. więc skup się na rzeźbie a nie chudnięciu, bo mamy spoko wage i lepiej będziesz wyglądać z twardą pierdziawą niż taką chudą, płaską, galaretowatą
  • Odpowiedz
@konsumatumest: Wiem, no ale mój brzuch nie może już urosnąć XD Łatwo będzie mi zrzucić, bo jem naprawdę dużo, co drugi dzień jakiś kebab czy pizza, a waga od lat stoi w miejscu. Wystarczy, że przestanę jeść takie rzeczy i będę ćwiczyć :D
  • Odpowiedz