Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rad_kop, mam wrażenie, że naprawdę spora większość ludzie, podczas swojego krotkiego życia, nawet nie chce się fatygować rozmyślaniem nad takimi rzeczami (w nieustannej pogoni za tymi przyziemnymi) i i przyjmują te najprostsze rozwiązania. To jest wygodne.
  • Odpowiedz
@Smutnytramwajzruczaju: Jakby to nawet byli kosmici, to jaki to ma wpływ na moje życie? Żaden. Jak zrobią coś co będzie miało wpływ na moje życie, to wtedy się dowiem. Sporo z tych filmików wygląda jak lampiony i trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.
  • Odpowiedz
@Smutnytramwajzruczaju: Po za tym jak mam ochotę pogadać z urojonymi kosmitami to wystarczy, że DMT sobie zapale i nawet będę ich przed oczami widział, ale nie zmienia to faktu, że to halucynacja.
Polecam też zapalić, takie halucynacje to mnóstwo pożywki dla foliarzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krowikwik, nie nie ma po co, tylko ludzie się różnią od siebie. Nie zapominaj, że dzięki naszej ciekawości wszystkiego co nieznane i chęci odkrywania, zdobywania i poznawania, jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Idąc Twoim tokiem rozumowania, dawniej nie powinniśmy byli wychodzić z jaskiń i tam umierać, bo przecież tak się urodziliśmy, więc byliśmy zbyt prymitywni, żeby wyjść z nich wyjść a co dopiero się oddalić. A jednak stało się inaczej, bo
  • Odpowiedz