Wpis z mikrobloga

W mojej serii wpisów omawiam rasy Homo sapiens zamieszkujące Polskę. Zapraszam do obserwowania #rasypolakow .
Dzisiejsza rasa: Bonzoid.
Inspirowałem się Mateuszem Kupcem przy tworzeniu nazwy, który jest idealnym przykładem omawianej przeze mnie rasy. Wiele razy podczas oglądania telewizji, grania w gry czy nawet słuchania muzyki spotkałem się ze stereotypem głupiego i łysego menela, który był pośmiewiskiem ogółu. Coś w tym musi być, że takie cechy posiada jedna grupa ludzi, ale do tej pory nikt sobie nie uświadamiał, że łączy ich jedna rasa - rasa Bonzoidalna.
Bonzoida wyróżnia meksykański wygląd oraz środkowoeuropejska karnacja. Mają skłonności do zapuszczania bardzo charakterystycznej koziej bródki, jest to ich znak rozpoznawczy - KoziaBródka®. Bródka prawie zawsze ma kolor brązowy, bo Bonzoidzi w 96,35% to szatyni, a 78,1% Bonzoidów ma brązowe oczy. Klasyczny Bonzoid jest ekstremalnie głupi, choć bywają wyjątki, w których wyróżnia się wysoką jak na standardy bonzoidalne inteligencją - poniżej przeciętnej. Bonzoid jest niski, przypadki przekroczenia przez Bonzoida granicy 180 cm są prawie nieznane, jednak jest on wyższy od Oskaroida.
I o ile Oskaroid pomimo twarzy myślą nieskalanej był znośnie ogarnięty, tak Bonzoid wręcz posiada wokół siebie aurę, która potrafi sprawić, że Korneloid przechodzący obok może poczuć się jak Einstein.
Bonzoid jest bardzo specjalny. Wielu udało się stać się sławnym dzięki swojej głupocie. Sami nie zamierzali stać się sławnymi, bo byli zbyt głupi na uświadomienie sobie własnej głupoty. Prowokowanie Bonzoidów do zachowań agresywnych to źródło ich twórczości.
Bonzoidzi to sól tej ziemi. W erze technologii i wyobcowania są oni niezbędni, bo rozrywka, którą dostarczają, jest porównywalna do tęczy. Za każdym razem gdy spojrzę na tęczę, to będę wiedział, że jedyna rzecz, która da ludziom za 1000 lat radość, nadzieję i sens życia, to Bonzoid pijący Harnasia z antymaterii w procesowej butelce z włókien 902191012801291290 twardszych niż stal w neonowym rowie w Pierdziszewie Dolnym, który jest teraz cyberpunkową metropolią z drapaczami Księżyca, a całość wyśle do międzygalaktycznego nadświetlnego Internetu v6.

#rasypolakow #gruparatowaniapoziomu #heheszki #slowianie #historia #kultura #bonzo #gonzo #patostreamy
TypowyBaronNarkotykowy - W mojej serii wpisów omawiam rasy Homo sapiens zamieszkujące...

źródło: comment_koxTVreiJHm5qJJPTKzykCfjYtsg9n4q.jpg

Pobierz
  • 6