Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Przed chwilą dopiero oglądałem. No wy #!$%@? #!$%@? (Dedebile) musieliście mi #!$%@?ć mój ulubiony serial do #!$%@? nędzy...
No musieli, nie mogłem mieć jednego takiego serialu który bym mógł śledzić i sobie czytać jakieś ścinki na jego temat. Ignorowałem te #!$%@? gówniane akcje w stylu zabicia Littlefingera czy Arya która zmieniała się powoli w terminatora.
Nie, teraz to się musieli zesrać po całości, bo tak, bo #!$%@? nie potrafią oddać pałeczki jakimś kompetentnym scenarzystą.
Ja rozumiem kasa, ale sam fakt że HBO oferowało 20 odcinków w dwóch sezonach, a Ci zrobili 6 w jednym to już się powinna zaświecić czerwona lampka i ktoś od HBO powinien przerwać to gówno. I zacząć tworzyć coś innego.
Jedynie do aktorów, ludzi od strojów, muzyki (Ci jak zwykle świetnie), CGI (no jak się postarali to wyglądało mega) bym pochwalił, ale cała reszta to jest syf.
Bożę jak się człowiek #!$%@?ł że muszę sobie napisać ten wywód (wysryw). Nie zrozumcie mnie źle fani tego odcinka czy nawet całego sezonu, może ktoś to sobie ogląda tak na luzie jedząc popcorn, a przy okazji sprawdzając czy na OLX nie ma jakieś nowej kosiarki spalinowej, ale dla ludzi którzy się angażują i analizują to po prostu strzał w pysk.
Odcinek temu Jaimie dostał dwie kosy sztyletem i chuy, łazi sobie po twierdzy na luzie kuśtykając. Tutaj? Danka dostaje jeden cios i #!$%@? pada, DEAD, X.X zero slowa, od razu insta zabójstwo. Nawet #!$%@? trafiając serce nie powodujemy że człowiek milknie na wieki. Co ona jest zrobiona z tytanu że oddechu nie musi brać? #!$%@? drugi Varys, ten tak samo zostaje spalony i #!$%@? zero krzyków nic, jakby nie żyli. Ta tak samo. Poza tym to było takie perfidne ze strony dedeków że to taka miłosna scena robot Snow powtarza te same słowa i co? I gówno, nagle ją zabija, no super przemiana, jednak stwierdził że jest #!$%@?.
Zamiast dać ludziom jakieś emocje TO OSTATNI ODCINEK, walka jakaś, akcja, #!$%@? typu: że nagle Snow wpada w furię, i wypowiada wojnę nieskalanym, wielka walka, i się zabijają taka młóćka wykorzystać potencjał jaki daje kasa od HBO. NIE, #!$%@? DOSTANIESZ. Dostaniesz jedynie nielogicznego smoka który pali sobie tron, no bo #!$%@? tak. To tron w końcu zabił dankę, a nie Snow, super analiza Ty mały #!$%@? smoku #!$%@?.
Czemu śnieg pada w stolicy, a już w czasie wyborów króla jest słonecznie i ani grama śniegu? Myślałem że to ten sam region, ale tutaj nie jestem pewien, nie chce mi się sprawdzać.
Wybory królów za pomocą elekcji jest najlepszym wyborem? O #!$%@? ZŁOTY, czy tego Tyriona dało się bardziej #!$%@?ć? Przecież właśnie przez elekcje i układy jakie to powodowało były rozbiory polski, to jeden z najgorszych ustrojów ever, który osłabia władze króla, to już lepiej zrobić pełnoprawny parlament.
Wózkowy Stark na króla i wybrany przez wszystkich lordów od tak? Pstryk i jest, spoko, zero dogadywania się, jakiś wymagań (tak jak to Sansa zrobiła) po prostu każdy się znowu zniewolił, sounds logic xD
Sansa takie suczysko na koniec akurat mi się podobało, mi się sama postać nawet podobała, denerwująca i zadufana w sobie, ale to lepsze od Aryi łotrzyka +100lvl
Liczba żołnierzy, no to chyba jakieś klonowanie tam się #!$%@?ło, czy oni 6 odcinek nagrywali przed atakiem NK na winterfell?
Szary robak (poza tym że wygląda jakby się zesrał w spodnie przez cały odcinek) został mianowany jakimś tam generałem wojsk, po czym jego królowa dla której żył, ufał jedynie jej, uwolniła go, dała mu sens życia zostaje zabita. Co on robi? Przesł#!$%@? sobie na luzaku karła, a Snowa daje na mur. No rzeczywiście sytuacja win-win, nie widzę powodu by się mieli na to godzić. Dla sprawiedliwości to Snowa powinni ukrzyżować wraz karłem, a potem wszyscy nieskalani mogliby uciec na malediwy.
A więc stało się. Koniec serialu. Byłem zły przez pierwszą połowę, a potem kiedy przeszli do jakiś iks de scen to już wiedziałem że oni też mają to gdzieś, cygan na wózku tak samo. Wszystko w #!$%@?. Te intrygi, zajebisty Tywin, szalony Joffrey to wszystko #!$%@?. Nie spodziewałem się aż takiego spadku poziomu jeszcze rok temu sobie odliczałem dni, a teraz wolałbym by nigdy to nie powstało i sobie tak wisiał ten sezon 7 po wsze czasy.
Eh trzeba się napić kompotu z rabarbaru na uspokojenie.
#got
  • 10
@BezczelnyHusarz: A to już inna sprawa. Nie chciałem tych bolesnych chwil wyciągać o 3 nad ranem, by się mocniej #!$%@?ć. Jeżeli chodzi o najgorszy odcinek ever to zdecydowanie wtedy kiedy NK zginął z rąk #!$%@? goblina. Ale tutaj sobie pisałem ogólnie o całym 8 sezonie jako o całości.
Tak liczyłem na inne zakończenie, niestandardowe, coś jak przemiana Arthasa w Króla Lisza czy rzeź Stratholme. Nie musiał wygrywać, ale by wprowadził terror
@BezczelnyHusarz: Oni sami nie wiedzą co chcieli zrobić, wszystko im się myli. Normalnie jakbym to ja pisał GOT, totalny chaos i pisane na kolanie. To wygląda tak jakby scena nocna walki z NK zajęła im te dwa lata i 50% funduszy, a na resztę czasu nie było to szybko zrobili 3 odcineczki i do domu.
@Mnichuy: > To wygląda tak jakby scena nocna walki z NK zajęła im te dwa lata i 50% funduszy

której i tak nie widzieliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie jego zabicie tak mi sie kupy nie trzyma , że to #!$%@? może strzelić
tak samo jak z tym Panem Ognia jakby nie patrzeć faktycznie taki Bóg był i co ? #!$%@?ł po tym jak NK został "zniszczony".
@BezczelnyHusarz: Niezbadane są wyroki #!$%@?. Taką grę Anthem na papierze robiono przez 6 lat. SZEŚĆ #!$%@? lat #!$%@? jak gra ma wyglądać i marnowania kasy, a samo tworzenie gry już normalnie, programowanie 1,5 roku. To pokazuje że jak są nieodpowiedni ludzie na zbyt wysokich stanowiskach to da się wszystko #!$%@?ć. Tu było tak samo. Normalni kompetentni reżyserzy mogliby spokojnie zrobić w tym czasie sezon z 12 odcinkami i jeszcze by zostało
@Mnichuy: Ogólnie skończenie GoTa jak dla mnie jest jakimś żartem. Tak samo ciekawi mnie jedno może ty wiesz. Byli ci Bohaterowie razem z Azor Ahai który walczył z NK i pokonali ich na tyle by NK musiał się wycofać prawda to ? Bo jeśli tak to jakim #!$%@? Azor Ahai razem z wielką armią smokami itp itd nie dali rady go "zabić" tylko przepędzić a taki mały gówniak małą sztuczką potrafił
@Mnichuy: ten nowy serial ma opowiadać właśnie o tych bohaterach czyli rodzinka danki na smokach , wielka armia plus Azor Ahai wybawiciel żywych no i jak #!$%@? to sie wszystko kupy nie trzyma , ale już od początku wiedziałem , że jak nie pojawia się żadna chociażby opowieść o nim to D&D mają jakiś inny #!$%@? pomysł. Poza tym te smoki to #!$%@? z papieru już lepiej jakby ich wgl nie