Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki, który abonament na e-booki jest najlepszy i najbardziej się opłaca kupić? Legimi, Empik czy jakiś inny? Musi dać się czytać na kindlu. Chodzi o książki tylko w polskiej wersji językowej. Audiobooki mi niepotrzebne. #kiciochpyta #ebook #ebooki #ksiazki
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@g455: Legimi na Kindle jest chyba trochę ograniczone, najlepiej po prostu polować na promocjach - upolujebooka, ArtRage - sprawdź co to.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tom_Ja
@Cyfranek
Może w takim razie lepiej udawać, że mam inny czytnik i konwertować sobie EPUB do Mobi? Da się tak w przypadku tych abonamentów? Widzę, że oferta na Kindle jest mocno ograniczona. Gdybym miał jakiegoś onyxa to problemu by nie było.
  • Odpowiedz
@g455: Teraz już nie jest jakoś "mocno" ograniczona. Od momentu pisania wyżej wspomnianego tekstu minęło trochę czasu i teraz prawie wszystko, co jest w pełnej ofercie, jest też na Kindle. Jeśli masz Kindle, inwestowanie w Onyksa to moim zdaniem słaby pomysł. Na takim czytniku uruchomić możesz tylko aplikację "tabletową" Legimi, a ona słabiej działa na czytnikach, bo nie jest dopasowana do ekranu E-Ink.

Chyba, że faktycznie dużo książek, które Ci pasują,
  • Odpowiedz