Wpis z mikrobloga

6/100 #100perfum #perfumy

Frapin 1270

Co roku większość polaków obchodzi Boże Narodzenie. Ten zapach własnie wprowadza mnie w tą słynną magię świąt nawet, gdy na zewnątrz mamy 30 stopni.
Pachnie tak, jak kompot wigilijny z suszonych owoców. Bardzo mocno owocowy, słodki a zarazem wytrawny, zmieniający się w czasie. Raz pachnie jak kompot, innym razem jak koszyk owoców podanych z miodem,
a jeszcze innym razem czuję też waniliowo-śliwkowe kakao. W jego skład wchodzi aż 16 różnych składników.

Na fragrze piszą, że zapach głównie na jesień lub zimę, ale nie mogę sięz tym zgodzić. Jego łagodna projekcja umożliwia bezproblemowe noszenie zarówno zimą jak i latem.
Nie jest nachalny, nikomu się nie narzuca i pachnie wspaniale.

Na skórze siedzi dobre 8-10h przy umiarkowanej projekcji, pełna projekcja przez 3-4h.

Typ: gourmand
Zapach: 9/10
Trwałość: 8/10
Projekcja: 6/10
Oryginalność: 9/10
Podobne zapachy: ?
Cena: 500zł za 100ml

https://www.fragrantica.com/perfume/Frapin/1270-5325.html

tl;dr

Pobierz KaraczenMasta - 6/100 #100perfum #perfumy

Frapin 1270

Co roku większość polaków...
źródło: comment_4aBxELh4dMW9gd31tWZSvvkmZy2FbfC7.jpg
  • 6
@Pachnacy_Przegryw: Zarówno Akowa i Gaiac od Micallefa znam. Dlaczego uważasz, że to właśnie one są "świętami w płynie"? Mi się święta kojarzą z piernikiem, kompotem z suszu, pierniczkami itp., kiedy np. Akowa przypomina mi zapach mleczka CIF, Gaiac nie przypomina mi w sumie nic, tym bardziej nie kojarzy się ze świętami. To przez te goździki?

Specjalnie dla Ciebie odpaliłem sobie próbki tych zapachów na oba nadgarstki, żeby sobie je przypomnieć, ale