Wpis z mikrobloga

32/100 #100dniwszystkieswiaty

COCCYX - Coccyx


A na zakończenie działu z muzyką instrumentalną zrobimy odrobinę hałasu.

Wpis będzie należał do tych miniaturowych, bo i samo wydawnictwo, które wam dziś polecam, do takich należy.

Coccyx to piątka muzyków pochodzących z Lyon i jak na gatunek, w którym się poruszają, mają całkiem oryginalne instrumentarium.
Poza standardowymi, w takich okolicznościach, gitarą, basem i perkusją, usłyszymy tu jeszcze akordeon oraz wiolonczelę.

W styczniu minionego roku wydali debiutancki minialbum (czego jestem PRAWIE pewien), który nazwali dokładnie tak samo jak swój skład.

Ten zawiera jedynie trzy kompozycje, a jego łączna długość nie przekracza 15 minut. Materiału może i jest mało, ale to, co dostajemy, potrafi dać po uszach.
I to w całkiem interesujący sposób.

#muzyka #rock #postrock #noise #noiserock #mathrock #experimentalrock #nudzimisie i może trochę #gruparatowaniapoziomu ¯\(ツ)

Zainteresowanych większą dawką muzyki zapraszam do obserwowania #wszystkieswiaty lub śledzenia mojego podcastu na FB. Wszystkie ważne informacje znajdziecie poniżej.

Będzie mi też niezmiernie miło, jeśli okażecie wsparcie dla mojego muzycznego projektu dodając go na Spotify do obserwoanych lub na YouTube czy Mixcloud do subskrybowanych. Lajk na Facebooku czy kilka gwiazdek na iTunes też nie zaszkodzi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzięki za uwagę i do usłyszenia jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
k.....a - 32/100 #100dniwszystkieswiaty

COCCYX - Coccyx

SPOILER

A na zakończ...
  • Odpowiedz