Wpis z mikrobloga

Zamówiłem przedmiot z amerykańskiego amazona. Przedmiot został do mnie wysłany z słonecznej Kalifornii ( ͡° ͜ʖ ͡°) za pomocą "Landmark Global". Według trackingu kurier próbował dostarczyć przesyłkę w piątek, nie udało mu się i zostawił mi wiadomość(!)

Not Delivered - Addressee not present- Message left


Problem w tym, że nie ma nic ani na drzwiach, ani w skrzynce, na telefon też nie dzwonił/pisał. Wie ktoś w jaki sposób mozna się skontaktować z tą firmą? Gdzie w Warszawie szukać ich oddziału? A może oni dostarczają to w Polsce za pomocą pośrednika? (jakiego?)

Zapłaciłem prawie $60 za wysyłkę + "import fees" więc zależy mi żeby do mnie dotarła xD

#tracking #kurier #amazon #warszawa #kiciochpyta
  • 14
@UFC_Jest_W_Dupie: Na razie jestem przechylny wersji od PurpleHaze, gdzie zaznaczył, ze rzeczy z Amazona przychodzą czasem PP.

Dostałem dziś SMS-a, że jakaś paczka jest do mnie nadana, ale zamawiałem też co nieco z Allegro i nie wiem od kogo to będzie :P (sprzedający z allegro nie podał trackingu)
@foxbond: Powinieneś dostać jakiś numerek nadania. Też tak miałem z Amazonem. Wpisywałem numer po kolei na stronach kurierów i okazało się, że GLS doręczał i czeka do odbioru w jakimś kiosku.
Ze strony GLS nie dostałem wtedy ani awizo, ani smsa ani nic. A na supporcie Amazona nie wiedzieli gdzie jest paczka.
Mireczki, znalazłem! Wpis zostawiam jak by ktoś jeszcze szukał :P

1. Wyszukujemy przesyłkę na stronie Landmark Global
2. Klikamy "view complete tracking history"
3. Klikamy w taki dłuuuuugaśny numerek (nie wyświetla się jako link, zauważyłem, ze kursor się zmienia xD)
4.Otworzy się w nowej karcie znów tabelka z statusami, na dole będzie coś takiego jak "Local barcode: xxxxxxxxxxxxxxx"
5. Ten numer wklejamy w dowolnej internetowej wyszukiwarce i gotowe!
DLA WSZYSTKICH Z TYM PROBLEMEM!!!!!! przygoda z tego tygodnia. rzecz zamówiona przez amazon ze stanów szła 2 tygodnie. kurier podobno był u mnie 15 lipca i zostawił awizo. tak wynikało z opisu na landmark global. oczywiście żadnego awizo nie było. gdzieś w necie dogrzebałem się, że jest to firma kurierska poczty belgijskiej bpost współpracująca z pocztą polską. coś mnie tknęło i udałem się do najbliższego urzędu pocztowego. bingo! potem w domu wyczaiłem,